reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leigh

reklama
hallo. ale tu dziś cisza. u mnie w domu też , mężuś na nockę poszedł, a dziewczyny w końcu zasnęły:-). Znów chore tym razem Wiki w nocy wymiotowała a Sara dostała biegunki i też wymiotuje. To pewnie wszystkim już znany wirus :-(. W końcu nas dopadł . Oczywiście z rana poleciałam do college na mój angielski. A tam zaskoczenie, zrobili nam wycieczkę :-) do biblioteki . poszliśmy podziwiać obrazy ale wystawa zamknięta i wylądowaliśmy w sali gdzie byłyśmy na aerobiku dla dzieci :-D. Fajne takie zajęcia w plenerze :-). Zaraz spadam do łóżeczka do nie wiem jak moje laski będą spać w nocy. Mam nadzieje ze jutro poczują się lepiej , spokojnej nocki wszystkim mamą :-)
 
Kamila z checia bym poszla ale mam szlaban :sorry2:poniewaz moja corcia sie przeziebila i zostaje dzis w domu:-(,moze nastepnym razem:tak:,a co do chatki Marzenko to nic nie widzialam ale jakby co to dam znac,poza tym nudy,pozostala mi telewizja na dzis wiec pozdrowionka dla wszystkich i milego dzionka:-).
 
witam ja bardzo przepraszam ze musialayscie czekac na mnie a ja nie dalam znac ale niestety mialam ciezka noc zmow jelita mi dokuczaly i nie nalepiej sie czuje ,przystelam dopiero o 5 rano przepraszam bardzo jeszcze raz ale ja juz niestety tak mam nigdy nie wiem kiedy mnie dopadnie ;(
 
Witam drogie PANIE :-). Dziewczyny już lepiej przynajmniej tak wygląda. Dzięki myszavik za link. A zmiana mieszkania konieczna bo grzybek wyszedł, i prawdopodobnie moje dziewczyny chorują od niego. Ja biorę leki na alergie więc jakoś to znoszę a ostatnio nawet mężuś kaszle już od 3 tygodni i może tez grzyb dopadł jego. Więc koniecznie trzeba zmienić mieszkanie. Pogoda dopisuje , choć zimny wiaterek. Byłam ze Sarą na spacerku a teraz śpi, więc muszę z tego korzystać i biorę się za porządki wiosenne :D. Miłego dzionka
 
no hej my wyszlysmy dos pozno i dopiero teraz weszlam do domu no pogoda zeczywisice mieszana ale znosna .
no to faktycznie chmurkitrzy faktycznie nieciekawie heheh to wynajmij sobie flat to szybciej dostaniesz mieszkanko z counsilu no i odpoczniesz od grzybka i plesni bo w tych nowych flatach zadko spotkac plesn wiem to po swoim doswiadczeniu :) no ale tam to twoja decyzja hehe .tez uciekam zabieram sie za klopsiki w sosie pomidorowym chodz dostalam taki malenki przecier ze sosu to starczy dla manka tylko heheh buziaczki pa
 
hallo . czy tu już nikt nie zagląda? widać kobietki zajęte :-) jeszcze chwile i do łóżeczka,
rano trzeba wstać, rano to jest tak gdzieś przed 8 ........ hi hi
słodkich snów dla dzieciaczków , pa
 
reklama
Witam! My wczoraj mialysmy dosyc aktywny dzien ;-) najpierw play group (gdzie dowiedzialam sie ze jednak dzieci potrafia walczyc o swoje ;-) ) a nastepnie wyprawa do parku i w jego zalesiony głąb :tak: no a poznym popoludniem wyprawa po pizze bo juz mi sie nie chcialo obiadu gotowac. mam nadzieje ze u obu Marzen :) jest juz wszystko dobrze i sie wszyscy dobrze czuja. chmurkitrzy wczoraj w polskim sklepie widzialam jakies ogloszenie ale wy juz pewnie tez widzialyscie - tak na wszelki wypadek pisze.
 
Do góry