justysia21
Elfikowa mama :D
Sylcia dam znac 
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

miejmy nadzieję że do jutra się poprawi


Młada ma juz tydzień a ktos ki powiedział że jeżeli opuści w ciągu roku 20 dni to kuratora dają
Amela ma ok tygodnia bo właśnie na takie przeziębienia a boje się jak niedaj Boże złapie ją coś na dłużej to co??!! może któraś z Was wie
na szczęście w tym roku jeszcze ani dniówki nie zaniedbały ale co będzie później?? a z tym twoim szkrabem może być nieciekawie jak ją bolą stawy żeby jakiejś grypy nie przeziębiła i szkarlatyny nie miała
Justyś baw się kochana i wraaaaaaaaacaj 
Justyś baw się kochana i wraaaaaaaaacaj
)
Dziewczyny informuje wszem i wobec ze moja bbomowa skrzynka jest juz pusta i sorki ze jak ktoras pisala to nie odpisywalam ale mialam full i nie dostawalam wiadomosci.... weszlam sobie dzisiaj na maila a tam 30 wiadomosci ze mam zapelnionom skrzynke.... ale sierota ze mnie masakra..... zeby nie zauwazyc czegos takiego![]()
Natalia ja tak na 99% też będęAmelii gorączka spada więc odpuszczę sobie ten szpital, i małą zostawię w domu jutro raczej tylko wiecie co < w sumie to będzie pytanko do tych mam które mają dzieci w szkole> ja nie wiem ile może dziecko tutaj opuścić dni w szkole
Młada ma juz tydzień a ktos ki powiedział że jeżeli opuści w ciągu roku 20 dni to kuratora dają
Amela ma ok tygodnia bo właśnie na takie przeziębienia a boje się jak niedaj Boże złapie ją coś na dłużej to co??!! może któraś z Was wie
![]()
ojjj jak tu mi dobrze Jula to nawet teraz spi z dziadkami w sypialni nie musze wstawac na karmionko hihihiih odpoczne za wszystkie czasy... i wszyscy tak ja chwala ze taka grzeczniutka i w ogole wszyscy zbzikowali.....
ale nie martw sie juz niedlugo mi sie zateskni bo wszedzie dobrze ale w domu najlepiej a dom w irlandi teraz mamy wiec na bank wroce i nadrobie nieobecnoscsciskam goraco :*