K
krycha
Gość
Hmmm... Kawusią tu zapachniało mi cosik
... Muszę sobie w końcu i za zrobić, bo jakoś do tej pory nie miałam na to czasu!
... Muszę sobie w końcu i za zrobić, bo jakoś do tej pory nie miałam na to czasu!Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
... Muszę sobie w końcu i za zrobić, bo jakoś do tej pory nie miałam na to czasu!
! Wszystkie już weekendują czy co? Heh, a pewnie jak mnie nie będzie to naklepiecie tyle, że się nie odnajdę 


normalnie przeżywam jak
ale wiem że to się źle skończy
Aż mi się żal
a dziecie też mam niespokojne:-(no nic czekam na M i niech też się brzdącem zajmnie
A w dodatku zimsko mi wychodzi na ustach
Aine co tam słychać w wielkim świecie?