D
drozdusia
Gość
no i się rozpadało 
Martuana powodzonka. czujesz że się źle skończy?więc postaraj się żeby nie skończyło się źle dla ciebie
trzeba być rekinem bo inaczej wpierdzielą cię inne rekiny

witam nową mamuśkę-mam koleżankę w newcastle west(swoją drogą czuje się tam samotna,mieszkała w Limerick i tu zostawiła wszystkich znajomych.ale czasem ją odwiedzam
)
Aine świetny pomysł z tymi mikołajkami.dzieciaki na pewno będą zachwycone

Martuana powodzonka. czujesz że się źle skończy?więc postaraj się żeby nie skończyło się źle dla ciebie
trzeba być rekinem bo inaczej wpierdzielą cię inne rekiny

witam nową mamuśkę-mam koleżankę w newcastle west(swoją drogą czuje się tam samotna,mieszkała w Limerick i tu zostawiła wszystkich znajomych.ale czasem ją odwiedzam
)Aine świetny pomysł z tymi mikołajkami.dzieciaki na pewno będą zachwycone
;-)! Drozdusia, mam nadzieję, że nie zmokłyście za bardzo, a przynajmniej Ty, bo Laurka miała folię przeciwdeszczową
! Justysia21, co tam ciekawego nakupowałaś? Aine, fajnie, że nas często podczytujesz, ale zostawiaj za sobą jakieś ślady żebyśmy nie myślałay, że o nas zapomniałaś
... Bardzo się cieszę, że nie jesteś tam sama, bo miłe towarzystwo jest na wagę złota
... Martuana, mówię Ci dasz radę, w końcu wiesz z kim masz do czynienia ;-)! Natinke18, słyszałam, że Adusia już duża dziewczynka, ech, szkoda, że sama nie mogłam zobaczyć wczoraj... Koniecznie muszę to nadrobić po poworcie
!
jak to w weekend