Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


, ale fakt, fajne są ;-)o matko oczopląsu od tych buziek mozna dostac hehehehehe fajne są...a ja z tym moim usmieszkiemmoge sie schowac heheeh!!!!!!!
ciesze sie ,ze wam ciacho smakowalopolecm sie na przyszlosc
dobrej nocki![]()

! Okropnie żałuję, że nie mogłam się dziś z Wami spotkać, no!
, myślałam, że zadusimy w zarodku a tu d..a
! Już współczuję nam lądowania, obie będziemy cierpieć, ja tam pal licho, ale mój Dziabąg ech :-(... Okropny okres!!!!! Tym razem serwuję Jej do noska Otrivin...
u mnie w domu nadal chorobowo ale już bardziej wesoło wiec się cieszę
Amela i Michał w łóżeczkach oglądają Mój brat niedźwiedz 2 więc chwila dla mnie bo T oczywiście gra ale za niedługo mój serial na tvn wiec musi sie wynosić
Ja jestem głodna ale mam takiego lenia że nawet mi sie nie chce zrobić więc T poproszę 
podałam jej od razu otrivin i profilaktycznie drosetux zanim mi się rozkaszle.może uda się nad tym zapanować zanim się rozpędzi
a ja ledwo łażę bo mnie tak ciśnie na pachwiny że szok.o schyleniu się mogę zapomnieć:-( chyba pomału malutki rozpoczyna akcję "ucieczka z dziupli";-)