• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

no nic idę się szykować na spotkanko...przynajmniej mam okazję żeby się trochę podrasować i wypindrzyć







 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
W końcu się spakowałam, ufff... Ale musiałam zaczekać aż Oliwka pójdzie spać, bo koniecznie chciała mi pomagać i ani ładu ani skaładu z tego nie było :laugh2:!

Zaglądnę później, bo teraz to chyba sama ze sobą musiałabym klikać ;-)
 
czesc dziewczynki, w końcu dobijam!!! Mieliśy takiego wirusa, że myślałam, ze koniec, dwa komputery i w ogóle żadnej kopii nic, już myślałam że straciliśy dosłownie wszystko ale po pięciu dniach w końcu udało się!!! Warto było. Dlatgo oczyszczajcie dysk i róbcie co jakiś czas kopie zapasowe
 
czesc dziewczynki, w końcu dobijam!!! Mieliśy takiego wirusa, że myślałam, ze koniec, dwa komputery i w ogóle żadnej kopii nic, już myślałam że straciliśy dosłownie wszystko ale po pięciu dniach w końcu udało się!!! Warto było. Dlatgo oczyszczajcie dysk i róbcie co jakiś czas kopie zapasowe

Myślałam dzisiaj o Tobie!!! Tak się właśnie zastanawiałam dlaczego się ostatnio nie pojawiasz, a tu proszę winny był WIRUS! Dobrze, że się go pozbyliście! Co tam u Was? Jak Mayeczka się czuje?
 
my już w domku.Lola w końcu zasnęła bo marudziła że ho ho
Natinke ciasto było przepyszne;-)
Aguś widzę że się świetnie bawisz








 
reklama
jej te emotiony są super muszę też zainstalować.
Mała ma się dobrze, wymuszacz mały nauczyła się piszczeć i krzyczeć :( Ale puki co hartujemy się spacerkami (Drozdusia dzięki jeszcze raz ta rain cover jest ekstra)
O tak tak Natinke robi pyszne ciacha, zawsze jakieś nowe, aż mi ślinka poleciała
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry