• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

reklama
Alex w sumie to ja też tak eksperymentuję.weszłam na tą stronę i ściągnęłam program z tymi ikonami-tam pisze download.kliknęłam na to i zainstalował mi się program na kompie.jak otworzyłam przeglądarkę-mam mozillę to pod paskiem adresowym pojawiła mi się ikonka od tego programu.jak otworzę okno żeby napisać posta to klikam w tą ikonkę i wtedy wyskakują mi te emotikony.klikam na wybraną i ona pojawia mi się w oknie z postem
 
wstawilam wyzej w moim poscie babke co wystepowala w ukrainskim mam talent...obejrzyjcie sobie....normalnie powalajace
lece sie poszwedac po sklepach :) malz zaprasza hehehehhe

to korzystaj :-D nigdy nie wiadomo kiedy taka okazja się powtórzy;-)

i tak z rozpędu wyszedł mi post pod postem....sorry modzie:)

Aga właśnie obejrzałam.rewelka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry