• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

justysia jeszcze raz gratki :) a imie nie spotykane i wlasnie oto chodzii :)) ale to bedzie Kornel czy Korneliusz ? Tak czt siak ladne imie :) No i wycaluj Julke brzusio i Maycie No i Oliwke rowniez :))
 
reklama
Dzień doberek! Wczoraj pogoda nic a nic się nie sprawdziła, ale może dziś będzie przyjemniej :-)...

Justysia21, ucałuj i wyściskaj Olivce i Mayeczkę :tak:!!!

Madziakowalik, witaj, witaj :-D! I częściej do nas zaglądaj!!! I Mayeczka zasmarkana, Bidulka... Łączę się w bólu i zdrówka życzę!

Spokojnej niedzieli życzę, do klikania Laseczki :sorry2:
 
Helloł :))

alex to zapewne do szpitala dostaniesz skierowanie :)) Nie martw sie bedzie dobrze :))

magda witamy witamy i czesciej zapraszamy :)) zdrowka dla Maykii :))
 
Cześć dziewczyny:-)
Ja jeszcze w łóżku siedzę, nic mi się nie chce. Pospała bym jeszcze do 12:zawstydzona/y::tak: Ale trzeba ruszyć 4 litery i się trochę ogarnąć bo wyglądam jak 7 nieszczęść:baffled:.
Zgubiłam śrubkę od okularów, myślicie że jakiś optyk będzie dziś otwarty żeby to naprawić:confused:.
 
Hejka. Pogoda zapowiada się super:-) No i zaraz na basen się wybieramy żeby Igor miał jakąś atrakcję:-) Miłego dzionka życzę;-)
Justysia gratuluję synka:tak: I ucałuj Olcię ode mnie:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry