aga_irlandia
MAMA PO RAZ PIATY:)
Camomile to milego plywanka zycze
My w tym tygodniu musielismy zrezygnowac z basenu ,bo Maycia dupcie se odparzyla
No nic....lece dalej
My w tym tygodniu musielismy zrezygnowac z basenu ,bo Maycia dupcie se odparzyla
No nic....lece dalej
no nic,pobiadoli i w końcu padnie. a jutro T wraca na nocki
i znowu wieczorami sama będę walczyć z dzieciarnią
Jeszcze Bożenko Tobie laseczki życze no i Kryśce jajek i będziecie miały parki hahha fajniście ja też mam parki tylko razy 2