K
krycha
Gość
krycha nio jakies mam takie przeczucie ......i dziwne uczucie w ''brzuszku''
a co do testu na glukoze to mi pielegniarka zabronila nawet wody sie napic miedzy ''kluciami'' nie muwiac o czymkolwiek do zjedzenia![]()
Hmm... No ja już nie pamiętam dokładnie... Przeczucie mówisz ;-)! Kto wie, kto wie :-)... Pewnie byś już chciała, co?
Dobra, zmykam już do wyrka
stosunkowo udanej nocy życzę, paaaaaaaaaaaaa 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

i dziwne uczucie w ''brzuszku''
i tak przylazłam już do kompa, bo co się będę s boku na bok przewracać, zwłaszcza, że moja rodzinka jeszcze smacznie śpi to bym im przeszkadzała ;-)...

a teraz i adal ma smarki do pasa