dziendobty mamusie :-):-)
witam was w ten ponury dzien Wlasnie ze szpitala wrucilam Wszystko jest w porzadku - maly rosnie jak na drozdzach
i cos czuje ze troszke wczesniej bedzie z nami...
sylcia trzymaj sie dziewczyno.... i glowa do gury... a jak cie jakies zle mysli najda to popatrz sobie jaka masz super cureczke to od razu usmiech powruci
witam was w ten ponury dzien Wlasnie ze szpitala wrucilam Wszystko jest w porzadku - maly rosnie jak na drozdzach

i cos czuje ze troszke wczesniej bedzie z nami...sylcia trzymaj sie dziewczyno.... i glowa do gury... a jak cie jakies zle mysli najda to popatrz sobie jaka masz super cureczke to od razu usmiech powruci



zdrówka dla Was!!! A z tym nieposłuszeństwem to może Młodemu przejdzie, co?
... A co to za specyfik?
to chyba będziesz mogła wciągnąć jaką bułe i tak cukier Ci skoczy ;-)... 