a ja mam taki tylko nie przy bojlerze z gazu,tylko przy bojlerze z pradu.A oto magiczny przycisk....:-) znjaduje sie obok pomieszczenia w ktorym jest bojler. Wlaczam go w okresie letnim gdy juz nie grzejemy w kaloryferach. ...no nie wierze ze tego nei macie albo my mowimy i innym przycisku ....![]()



!!!!! Tak czy siak życzę udanego długiego weekendu, a przede wszystkim słonecznego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam, papatki 