K
krycha
Gość
Pewnie, że fajnie 




!!!!!!!!!!!!!!! Heh i dziecię dziś pospało prawie do 08.00 - miło dzień się zapowiada!!!!! Ms.Marple, a ja sierota jedna, nawet nie pomyślałam żeby im fotkę pstryknąć jakąś
!!!! Musimy koniecznie nadrobić następnym razem!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to udanej soboty i reszty długiego weekendu, buziaki i DZIEŃ DOBRY!!!!!





!!!!!!!!!!!!!!! Heh i dziecię dziś pospało prawie do 08.00 - miło dzień się zapowiada!!!!! Ms.Marple, a ja sierota jedna, nawet nie pomyślałam żeby im fotkę pstryknąć jakąś
!!!! Musimy koniecznie nadrobić następnym razem!!!!!!!!!!!!!!!!!No to udanej soboty i reszty długiego weekendu, buziaki i DZIEŃ DOBRY!!!!!


a mogłam sobie pospać dłużej..za to koleżanka zaprosiła mnie do kina więc idziemy się troszkę rozerwać i zobaczyć co w trawie piszczy
To tymczasem pracusie

