Beatko ja nawet nie wiedziałam o takich pampersach ale dla mnie jest głupotą zakładanie pampka w dzień przynajmniej w domciu jak dziecko już wie o co chodzi

według mnie to ogłupia brzdąca

Ja zakładam majteczki i jak widze tylko że mały tylko sięga w okolice siusiania;-)to go sadzałam i przyniosło efekt ale fakt że to zajeło troszke czasu

)ale w końcu jesteśmy mamami

No i zgadzam się z Tobą że dziewczynki szybciej mówią i siusiają

w moim przypadku to się sprawdziło

ale Malik to nasza maskotka i może za bardzo go rozpieszczamy

)ale cała w Tym frajda

)Dlatego szybciej mówił niż siusiał