olivca
szczęśliwa mamusia
no właśńie wszystkie się holideują
Ale gdzie skoro taka brzydka pogoda? My wróciliśy właśńe z urodzinek, tylko że moje ciacho nie rozpoczęte, zapakowane zostało a jedliśmy takiego gotowca z tesco hihi
No i widziałam już bliźniaki tygodniowe, są z miksowanego związku, dwoje chłopców i wiecie że jeden jest jasny a jeden ciemny? No nic może większy się ruch zrobi po sjeście bo chyba nikt w Limerick nie griluje...
A jak tam Dublińczycy co?
A jak tam Dublińczycy co?
!!! A pogoda przecież do kitu, hm... W łóżkach pozalegały czy co????? A ja już odprawiłam swoją siostrę i teraz zostałałm z chrześniakiem do soboty hehehe... Oliwci bardzo podpasował, bo szeleją razem, także będzie wesoło myślę :-)!!!!
, hm...
!!!!!!
... Narka

A jak dzieci beda starsze i beda mowily : to moj brat blizniak - to beda na nich patrzec o tak 




) 