reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
"czy Ci się tu dobrze mieszka" pewnie jak reszta uważam ze lekka przesada z tym deszczem czasami, ale za to nadrabiają krajobrazy, ogolnie jest fajnie chociaz przyznam ze troche mi zeszlo przyzwyczajanie sie do nowego otoczenia. teraz juz jest lepiej zwlaszcza ze moj maluch zajmuje wiekszosc czasu, siedzimy w domku, spacerujemy itp.(jak nie leje :))

No z tymi krajobrazami to racja :tak:, chociaż powiem Ci szczerze, że ja to się już chyba nigdy nie przyzywczaję do tego kraju :-D

Odi a skad dokladniej jestes?bo moze sie na spacerek razem wybierzemy:)

No w końu będziesz miała towarzystwo :-D:-D:-D Znaczy się w sensie, że bliżej ;-)

Alex2339, witaj! Chcesz drabinkę żeby z niego wyjść ;-)? Co się stało jeśli można spytać?
 
Poklucilam sie z moim w sumie to od kilku dni ze soba sie zremy i jakos nie zapowiada sie na rozejm
nie nawidze sie klucic:-:)-:)-(

Ech, też nie lubie się kłócić, ale myślę, że spory są nieuniknione niestety... Nie smutaj się już, bo jestem pewna, że się w końcu dogadacie ;-)

Lecę nadzorować Małą, bo sama zupkę wcina :szok:
 
reklama
Do góry