reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Czesc dziewczyny!!!! dawno mnie nie bylo, ale jakos tak nie bylo co pisac:-). Widze, ze Wasze starania przyniosly efekty i macie juz Organizacje, super, bardzo sie ciesze! No i gratuluje!!!:tak: Troche szkoda, ze juz mnie nie ma, chetnie bym podzialala;-).
Kurcze u nas jakies wariactwo wirusowe, pewnie slyszalyscie lub czytalyscie, normalnie koszmar, caly czas wszyscy choruja. My bylysmy chore caly grudzien, potem od 12.01 Kinia zaczela chodzic do przedszkola i pochodzila 3 dni i znowu ja wzielo i ciagnelo sie 1,5 tygodnia. Ostatni tydzien chodzila juz caly, mam nadzieje, ze tak zostanie:tak::-). A ja wracam do pracy od srody i wcale mi sie nie chce:-D, rozleniwilam sie strasznie ostatnio, az wstyd!
To tyle u nas!
Pozdrawiamy serdecznie!!!! buziaki dla maluchow!:-)
 
reklama
hej
ale zima sie zrobila, co?... jak tak snieg padal, to tak sie czulam jakbym byla w Polsce:-D;-)
A Anglicy przerazeni jak 1 cm sniegu spadnie, to juz korki na drogach i szkoly zamykaja;-):tak::-)
A ja niestety nie moglam Natalki nawet wziac na spacer zeby tego sniegu dotknela, bo uziemione w domu siedzimy:wściekła/y:, dopadla nas grypa zoladkowa a potem jeszcze na dokladke ostre przeziebienie. Ojejku ta grypa zoladkowa, to cos strasznego:szok::wściekła/y: cala energia z czlowieka gdzies sie ulatnia. Juz co prawda wracamy do zycia, ale na spacer jeszcze nie wychodzimy.
 
annaoxi kochana widze, ze u Was tez wirusy szaleja, a moze jeszcze wrocicie do UK, bo my tu tesknimy za Wami
pozdrawiam serdecznie, buziaki
 
no wlasnie Aniu wracaj!!tu byloby Ci lepiej..z nami:-D
spotkanie odnosnie konstytucji zostalo przesuniete..takze wciaz nie wiadomo czy mamy organizacje czy nie..:-(

ale boski jest ten snieg! ciesze sie jak dziecko normalnie..wlasnie wrocilam z Jula z parku, ulepilysmy wielka buukkee (to ta z muminkow), Jula ma na jej punkcie hopla:-). zaden balwan jej nie pobije:-p.
dobrze ze my narazie zdrowi, oby jak najdluzej!:tak:a Ty nafniu -kuruj sie szybciutko..choc dobrze wiem ze najgorsze to odzyskanie sil po tym parszywym chorobsku:wściekła/y:

a ja znowu chce cos oglosic..choc jak narazie odzewu brak na cokolwiek..ale wiem, mamy zapadly w zimowy sen..ale pora juz sie obudzic!!:-D


a zatem: bal przebierancow. mial byc juz niedlugo, ale nie przypilnowalysmy terminu i teraz juz sa na luty zajete. najblizszy wolny to 7 marca (koniec karnawalu to 23), wiec nie wiem czy bedziecie chcialy przyjsc, czy Wam to nie przeszkadza?..
boje sie wywalac 60 funtow za sale i pozniej bedzie klapa..
takze aby bal sie odbyl, prosze byscie potwierdzily ze macie ochote na nim byc.
co mamy w planach? tance, konkursy, zabawy, malowanie twarzy i inne tego typu atrakcje..:-)
godziny to 11-13, chyba ze proponujecie inne, a miejsce to samo co na ostatniej gwiazdkowej imprezie. koszt: 3 funty..

wszystkie mamy z dziecmi do lat 8-9 zapraszamy, te spoza nottingham tez!!:tak:
 
Annaoxi jak pierwsze dni w pracy?Dajesz rade:-)
Nafnia kurujcie sie teraz Wy.My juz przeszlismy to paskudztwo.I a kysz nigdy wiecej.
Gudrun 7 marca mi pasuje i zapisuje sie na liste z moja 2.A co do godzin bo pytalas jesli jest mozliwe to moze gdzies na 16?????????
Ostatnie mikolajki byly na 11 i moja dziecina juz wychodzila z siebie bo to czas na spanie i obiad o 1.

Dziewczyny bedziecie jutro w sureStart?Ja bede raczej no chyba ze szkola Fabiana bedzie nadal zamknieta to wtedy nie.Bo z nim nie przyjde za stary juz:-D
 
Ja tez jestem na tak. I zapisuje sie na liste z Mikim na ten bal. No i oczywiscie zglaszam sie do pomocy:)
I jeszcze mam pytanko. Czy ktoras z mam ma do sprzedania ciuszki dla dziewczynki tak od 6 miesiecy wzwyz?? Chetnie zakupie:-)
 
dzis mialam zamowic sale dla nas ale niestety zamkniete:wściekła/y:. popytam o inne godziny ale oni maja tam taki tlok ze do kwietnia sala jest pozajmowana! i to glownie na popoludnia..jakies wesela i inne pierdoly...wiec nie wiem gabids czy na 16 bedzie jeszcze wolne..moze dopiero w wakacje:-D.
a skoro Cie dzis nie bylo na messy play to Fabian nie w szkole? nie zartuj ze sa jeszcze zamkniete!?co za dziwny kraj...:baffled:

martag - ciuszki powyzej 6 miesiecy...a ile powyzej:-D? bo ja mam chyba resztki jakies jeszcze..takie najladniejsze:-p. udalo mi sie wreszcie opchnac stary wozek Julki wiec mam dostep do walizki z ciuszkami. dam znac co znalazlam..:-)

nafnia - to ja Was zapisuje..a mam juz 30 dzieci na liscie po jednym dniu oglaszania balu..ale bedzie fajnie:-D
 
reklama
Gudrun jak najladniejsze, to biore jak leci :) Poczekaja sobie na mala. Mojego meza siostra ma dziewczynke, wyczekana bardzo. A ja UWIELBIAM kupowac ciuszki dla dziewczynek:tak::-)
A nas zapisalas na bal??

U mnie caly czas goscie. W poniedzialek jada , ciesze sie ale jestem troszke zmeczona, bo jeszcze do tego chora. A po miescie trzeba latac, ufff

Kamila, to jak cos, to czekam na wiadomosc
dzieki:)
 

Podobne tematy

Do góry