reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Preston

wiesz jak sie kiedys spotkamy mozemy tam zajsc i pogadac zobaczymy a jak nie to trudno, cos wykombinujemy ,ja tylko bym chciala zeby Sandra miala kontakt z dziecmi zeby sie bawila z rowiesnikami itp. a pracowalam w music box w Leyland.
 
reklama
serio ja Cie nie kojarze ;-) duuuuzo ludzi sie przewinelo przez MBL ja tam robilam najpierw przez agencje a potem przeszlam na kontrakt a jeszcze pozniej sie sama zwolnilam po ponad roku czasu , no a teraz wychowuje dziecko i tak czas leci :)
 
Wiesz to tylko 3 tyg a my tam w 3 robiliśmy zmienialysmy opakowania na płytach. Ja sie cieszę troszkę ze do pracy wróciłam troszkę do ludzi bo tak to tylko z małym sama w kółko wiec jak tylko nie pada to do wózka i na dwór zeby w domu nie siedzieć a tak to chociaż te dwa dni w tyg po pare godzin sie wylaczam w robocie ;)
 
wlasnie sie zastanawialam co Ty moglas robic, ja to robilam konkretne zamowienia do firm , strasznie odpowiedzialne zajecia dostawalam no ale bylo minelo.chcialabym isc do jakiejkolwiek pracy , oderwac sie od codziennosci ,odezwac sie do ludzi a tak to pranie,sprzatanie, gotowanie ,zajmowanie sie dzieckiem i tak w kolko nawet w wekeend do pracy nie pojde bo maz pracuje co druga sobote a i sandry nie mam z kim zostawic .:no:
 
To faktycznie ja mam tyle Szczescia ze moj tylko na tygodniu pracuje wiec ja mogę na wekendzie, a myslalas nad opiekunka na co druga sobotę żebyś mogła gdzies iść do pracy
 
nie , nie myslalam o opiekunce co innego jak bym pracowala caly tydzien a tak to maz nawet nie chce slyszec zeby ktos obcy zajmowal sie Sandra no nic.pozostaje mi siedziec w domu kiedys myslalam zeby zajmowac sie gromadka dzieci a jeszcze kiedys myslalm zeby zalozyc zlobek dla malych dzieci zeby matki mogly chodzic do pracy etc. pomysly to ja mam tylko gorzej z ich realizacja ;-)
 
reklama
Do góry