reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Preston

reklama
no wlasnie nie chodzimy bo myslalam ze tu nie ma zadnego placu zabaw ...mieszkam tu od roku i nie mialam pojecia
a mozesz mi bardziej wytlumaczyc gdzie dokladnie jest ten plac? Ty tam chodzisz?
 
sa dwa takie male ja tam ty;lko chodze z moim na hustawki bo narazie i tak wiecej nie zrobi heheh, jakbys jechala 11 od miasta i ona skreca w prawo w te bloki to on jest tak na zakrecie po prawej stronie rewelacji nie ma ale to zawsze cos a drugi jest taki malutki w grange parku skrecasz na przeciwko medical center w ta ulice idziesz prosto i po prawej stronie jest sure start wiec idziesz troszke dalej i jest szkola skrecasz przed szkola w lewo i idzesz prosto i wchodzisz do tego parku i po prawej jest pare hustawek karuzela i konik
jesli bedziesz miala ochote i sie nudzisz to mozemy sie zgadac bo ja juz te uliczki znam na pamiec bo nic wiecej w poblizu nie ma sa jeszcze stawy ale tam i tak sie z wozkiem nie dojedzie bo jest mnostwo schodow i samemu nie da rady
 
wiesz co, moze bysmy sie jakos umowily w przyszlym tygodniu i jak oczywiscie pogoda dopisze , miejscem odniesienia bedzie nasze tesco a po czym sie poznamy hmmmm mam zielono/czarna spacerowke i bysmy sie wybraly a masz konto na fb ? jak co to wyslij na priva nazwisko ;-)
 
Ok Monia my sie jakos zgadamy , a moze sa jakies inne mamy z Preston ???? lub z okolic niech sie odezwia !!!
im wiecej tym lepiej bo na pewno nie jedna siedzi w domu i tylko sie dziecmi zajmuje .
Monika a Ty siedzisz w domu czy pracujesz? bo chyba wyczytalam ze wrocilas do pracy a synka masz z kim zostawiac ?
 
Wiesz ja pracuje tylko na wekend wiec moj chłop sie małym zajmuje :) NIo mamuski odzywać sie ja tu mam sąsiadke ma córkę 18msc wiesz widuje tu trochę polek ale tak głupio kogoś zagadywac na ulicy a tak przeważnie to chodzę sama z małym na spacery jak tylko nie pada to wychodzimy
 
Monika jak chodzisz sama to juz nie bedziesz ;-) ja tutaj zadnej kolezanki nie mam a tym bardziej ze jakis rok temu sie tu wprowadzilismy mamy caly czas remont domu wiec nawet nie wypadalo kogos zaprosic a o jakim kolwiek placu zabaw nie mialam pojecia , tylko mam nadzieje ze wroci choc ciut ladnej pogody bo jak narazie to szaruga za oknem.
Pandorka ja bynajmniej nie chodze na takie spotkania ale jak znalazlam to jakies 2minuty drogi odemnie jest wlasnie takie centrum , mozesz napisac co tam sie robi?chetnie bym sie wybrala z mala i moze MamaOliego tez by sie ze mna wybrala???:-)
dzieciaczki sie bawia? maja jakies zajecia? za to sie placi ? napisz jak mozesz!
 
reklama
Lucy jest takie po drodze do parku i nawet mam ulotkę od nich bo sie tam zapisalam zależy od grupy ale Maks to chyba 1,5f za sesje i SA rożne ja tez zamierzalam sie na to wybrać, ale wiesz z tego co sie orientuje to chyba nasze dzieciaki nie mogą chodzić do jednej bo twoja Juz chodzi a moj nie i jak ta sąsiadka moja dzwoniła to jej powiedzieli ze nie może ale zawsze możemy podejść Zapytac i jeszcze jedno jest nie daleko spara. Wiesz pogoda pogoda byle tylko nie padało. Lucy a gdzies wcześniej pracowalas?
 
Do góry