reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

oh jak ja bym chciała na spacerek... siedze za biurkiem, słońce grzeje mi w plecy a jak wróce do domu i sie ogarnę to juz bedzie zmrok:(
 
reklama
Witam serdecznie. jestem Ola i mam w domu 3 chłopaków. 1 całkiem dorosły ale czasami też jak dziecko. Moje chłopaki mają: starszy 5 lat a młodszy 7 miesięcy. Cieszę się,że Was znalazłam. Od niedawna mam net w domu a przez całą ciąże tak mi brakowało wszelakich wieści od innych ciężarówek, że szok.Pozdrawiam
 
Witam! Dziś Wenia miała kiepską nockę. Obudziła się przed północą i nie chcialo jej się spać, wręcz przeciwnie miała ochotę na zabawę. Nie reagowaliśmy z Marcinem na jej zaczepki długo ale wytrwale ją kołysałam aż usnęła. Mimo to i tak już nie mogłam zasnąć! Dziś szczepienie, żeby tylko się udało!
Wczoraj dowiedzieliśmy się z mężem, że w ciągu 14 dni dostaniemy pozwolenie na budowę- już tak na to czekam. Wreszcie pojedziemy na urlopik, bo tu mi się nudzi- ostatnio jakoś sobie czas umiem zagospodarować, ale czasem jest ciężko. Można oszaleć gdy codziennie do godz. 16.30 siedzi się samemu z małym bąbelkiem, który mimo swojej slodkości nie pogada. A z 3 piętra nie chce mi się schodzić tylko po to żeby samotnie spacerować- sorki za trochę smutasa, ale brakuje mi takiej rozmowy z kimś o zwyklych głupotach. Nie jest źle w Sobkowie bo tam będziemy mieszkać mam na szczęście znajomych- ale przez weekend nie da się nagadać za cały tydzień!
Ok! koniec zasmucania- głowa do gory słońce świeci, nie dlugo weekend i dziś wyjde na powietrze!
MIŁEGO DZIONKA wszystkim życzę
 
Można oszaleć gdy codziennie do godz. 16.30 siedzi się samemu z małym bąbelkiem, który mimo swojej slodkości nie pogada. A z 3 piętra nie chce mi się schodzić tylko po to żeby samotnie spacerować- sorki za trochę smutasa, ale brakuje mi takiej rozmowy z kimś o zwyklych głupotach.

hmmm... a co powiesz na piątkowe spotkanie z nami i z maluchami ? :-)
 
witam!!!

fajny dzionek dzis mialysmy
w dodatku objadlam sie watrobki u tesciow...

Oleander
, witaj

Witam! Dziś Wenia miała kiepską nockę. Obudziła się przed północą i nie chcialo jej się spać, wręcz przeciwnie miała ochotę na zabawę. Nie reagowaliśmy z Marcinem na jej zaczepki długo ale wytrwale ją kołysałam aż usnęła. Mimo to i tak już nie mogłam zasnąć! Dziś szczepienie, żeby tylko się udało!
Wczoraj dowiedzieliśmy się z mężem, że w ciągu 14 dni dostaniemy pozwolenie na budowę- już tak na to czekam. Wreszcie pojedziemy na urlopik, bo tu mi się nudzi- ostatnio jakoś sobie czas umiem zagospodarować, ale czasem jest ciężko. Można oszaleć gdy codziennie do godz. 16.30 siedzi się samemu z małym bąbelkiem, który mimo swojej slodkości nie pogada. A z 3 piętra nie chce mi się schodzić tylko po to żeby samotnie spacerować- sorki za trochę smutasa, ale brakuje mi takiej rozmowy z kimś o zwyklych głupotach. Nie jest źle w Sobkowie bo tam będziemy mieszkać mam na szczęście znajomych- ale przez weekend nie da się nagadać za cały tydzień!
Ok! koniec zasmucania- głowa do gory słońce świeci, nie dlugo weekend i dziś wyjde na powietrze!
MIŁEGO DZIONKA wszystkim życzę

Gosia, ja Cie pociesze, ze jestem przez caly tydzien sama z niunka
bywa zle i nudno, wiem
 
Ale Wam dobrze, ze sie spotkacie, zazdroszcze. Ja cos ostatnio jakas schorowana chodze, miesnie mnie bola i gardlo nawala. Chyba znow przypaletalo sie jakies chorobsko. Dosc juz mam lazaretu w domu, niech juz wreszcie bedzie wiosna, bo oszaleje!
 
witam!!

Aga, wyglada to na cos grypowego, skoro cale cialo boli

ja musze sie ubierac wybiegajac do kotlowni, bo czasem tez czuje drapanie w gardle

dzis wieje jak w kieleckim!!! a kysz zimo, ucieeekaj!!!!!!!
 
reklama
napisalam dzis do tego sprzedawcy od warsztatu, czy ma kolejna aukcje, bo tamta wygasla, a on mi pisze, ze ejst i ten warsztat teraz jest tanszy o 10zl:-):-):-):-)
czasem warto sie nie spieszyc;-)

dzis P znow wpadnie na nocke do domku:-):-):-):-):-):-):-) i moze nawet znajomi nas odwiedza:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

niunka nie zjadla obiadu. nie ebde wymyslac nic innego. trudno. niech nie je. jak zgdodnieje, to moze zmadrzeje. jzu nie mam sily z tym jej jedzeniem:baffled::baffled:
 
Do góry