reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

CZeść Dziewczyny!

Podobnie jak Wy jestem radomską mamą 10-miesięcznego Michałka. Chciałabym dołączyć do Was jeśli można:) ?

MAŁALINKA1, ja też mieszkam blisko lotniska i też wybywam na weekend, bo po prostu z małym dzieckiem to tu się nie da funkcjonować.:no:
 
reklama
Możecie się skrzyknąć po weekendzie na wspólny spacer :-) Ja niestety mam za daleko, mieszkam trochę dalej na południe od Radomia, ale samoloty też nam drugi dzień latają nad głowami ;-)
 
Ja nie pracuje, pracowałam jako przedstawiciel , ale teraz nie bardzo mam z kim małego zostawić a opiekunki to nie chce. Mam 29lat jak kogoś to interesuje:-D no i w sumie to zajmuje sie tylko Michałem i domem......... No i męża mam:-D
 
Cześć dziewczyny!

Dawno mnie tu nie było :zawstydzona/y: ale zaganiana jestem. Po powrocie do Radomia cały czas mam coś do roboty. No a teraz zaczynam odczuwać stres z faktu, że mój syn idzie do zerówki ;-) chyba nie dorosłam jeszcze do posiadania dziecka w szkole :-p

julaa witaj u nas!!!!

renatkanuta ogromniaste gratulacje!!!! Niech niunia rośnie zdrowo i dostarcza Wam moc radości!

Resztę miłych pań pozdrawiam serdecznie :-)

Co do Air Show.... właśnie przeleciały nad moim blokiem 3 helikoptery ;-) ale ja to uwielbiam. W sobotę wybieramy się na lotnisko :tak:

Do poklikania!
 
Sewa co do samolotów, to ja je też lubię, ale jak wybudzają dziecko ze snu, które z trudem co zasnęło to już nie jest fajne:-( W sob z samego rana to ja znikam z tego lotniska, może za dwa lata jak Michał bedzie większy to wtedy bedzie to atrakcja, ale teraz to nie koniecznie...
 
Sewa co do samolotów, to ja je też lubię, ale jak wybudzają dziecko ze snu, które z trudem co zasnęło to już nie jest fajne:-( W sob z samego rana to ja znikam z tego lotniska, może za dwa lata jak Michał bedzie większy to wtedy bedzie to atrakcja, ale teraz to nie koniecznie...


Nie no ja wcale się nie dziwię, że zmykacie z domu :tak: mój to już duży chłopak, to sam nas tam ciągnie :tak: Zakładamy słuchawki i lecimy ;-)
 
reklama
julaa witaj!:-) no teraz nam juz hałasują a co to bedzie za pare dni:crazy: z jakiej okolicy jestes ?dlugojów,sadków czy małęczyn? nam to zamykają ulice na pokazy, swiat sie od nas odcina. Moja mała tak sie boi tych ryków ze rece do góry podnosi i piszczy.

renatkanuta fajnie ze malutka jest już z wami,46 cm przy takiej masie to laseczka rośnie:-) oj gestoza to powazna sprawa, napewno strachu miałaś ze nie miara. Co do apetytu to zobaczysz jak jej waga szybko skoczy,moja w 1 miesiącu 3 kg przybrała-tak sie rozpasła:-p ale później przystopowała.

sewa hej !

agi jestes tam gdzieś? wracam do pracy niedługo,kazali mi napisac oświadczenie że dobrowolnie zgadzam sie na nocne zmiany. Też tak miałaś? nie chcą mi nocy dac a tylko one mnie ratują.
 
Do góry