reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

reklama
sewa zdrowia życzę!! to już ostatnie choroby tej zimy bo idzie ciepło!!!:-) konkurs fajny ale nagrody takie sobie..... nie ma tam jakiegoś spa dla utyranej matki???

dziewczyny szczepilyście dzieci na Meningokoki? rozmawiałam z panią z sanepidu, ona zaleca te szczepienie,po roku dzieciaczki mozna szczepic , rzadko wywołują interakcje, ale chciałam zbadac teren jeszcze.
agi co to są te rzęsy metodą 1:1? ja to jestem całkiem ciemnota, u kosmetyczki byłam raz tylko 3 lata temu i to przy okazji ślubu własnego hehe, a do fryzjera gdzie chodzisz? Marzy mi się jakaś metamorfoza, zeby wyglądac jak człowiek:-)
 
konkurs fajny ale nagrody takie sobie..... nie ma tam jakiegoś spa dla utyranej matki???
:-D:-D:-D no właśnie nie ma takich nagród ;-)

dziewczyny szczepilyście dzieci na Meningokoki?

Nie szczepiłam mojego syna szczepionkami, których nie ma w karcie szczepień. Nie wierzę w nie zupełnie. Najchętniej, to bym go wcale nie szczepiła... no, ale tak trochę strach.... więc jak już, to tylko tym co znane od lat.

Miłego dnia Wam życzę!
 
Hej dziewczyny
dziewczyny szczepilyście dzieci na Meningokoki?
Ja mam własnie zamiar zaszczepić Janka na meningokoki. Jutro kończy dwa lata a podobno dwulatkom wystarczy tylko jedna dawka.
Oprócz tego szczepiłam go na ospę wietrzną, pneumokoki i rotawirusa. Na szczęście wszystko było ok, mały bardzo dobrze znosi szczepienia, nigdy nie było żadnych problemów.
Miłego dni dziewczyny:-)
 
agi co to są te rzęsy metodą 1:1? ja to jestem całkiem ciemnota, u kosmetyczki byłam raz tylko 3 lata temu i to przy okazji ślubu własnego hehe, a do fryzjera gdzie chodzisz? Marzy mi się jakaś metamorfoza, zeby wyglądac jak człowiek:-)
to metoda doklejania rzęs do naturalnych 1 swoja 1 jedwabna ja kiedys spaliłam sobi swoje i mam liche strasznie dlatego ratuje sie takimi efekt utrzymuje się książkowo 4 tyg u mnie nawet 6:) no i nie maluję ich a wygladają jak bym super tuszu używała . a do fryzjera chodzę koło swojego bloku długo szukałam i multum salonów zwiedziłam a tu znalazłam pod nosem zawsze jestem bardzo zadowolona no i cenowo przede wszystkim też bo w porównaniu do innych to jak zostawiałam nieraz 200 zł :( tak teraz 100 wiec super ja jestem blondynką balayage wiec sama się nie farbuję i bardzo nad tym ubolewam bo jednak 20 zł za farbę to nie 100:( no ale raz na 3 mc to chyba mi sie należy a i kosmetyczka teraz się otworzyła w tym samym salonie wiec jak idę to full serwis jedna maluje włosy druga w tym samym czasie paznokcie a to dla mnie mega oszczędność czasu którego mam niewiele . a co do gina to po 1, 5 roku czas najwyższy bo wstyd sie przyznać :)
 
tak na szybko -meningok 1 dawka na całe zycie po ukonczeniu 1 roku,pneumo-4 dawki jezeli szczepisz od 2 m-ca, im później tym dawek mniej, rota 2 dawki do 6 miesiąca. Szczepiłam na wszystko najbardziej jestem wdzieczna cywilizacji za tego rotawirusa-mielismy nieprzyjemnośc znalezc sie w kręgu poszkodowanych dzieci-mała podłapała ale po jednym dniu wszystko się cofnęło a dzieciaczki biegunka, odwodnienie i męki ogólnie przechodziły.

burza Sto latek Sto latek Sto latek dla Synka:-):-)

my też zaczynamy bal więc znikam na dłuższy czas w planie do niedzieli święto:-D
 
reklama
tak na szybko -meningok 1 dawka na całe zycie po ukonczeniu 1 roku,pneumo-4 dawki jezeli szczepisz od 2 m-ca, im później tym dawek mniej, rota 2 dawki do 6 miesiąca. Szczepiłam na wszystko najbardziej jestem wdzieczna cywilizacji za tego rotawirusa-mielismy nieprzyjemnośc znalezc sie w kręgu poszkodowanych dzieci-mała podłapała ale po jednym dniu wszystko się cofnęło a dzieciaczki biegunka, odwodnienie i męki ogólnie przechodziły.

burza Sto latek Sto latek Sto latek dla Synka:-):-)

my też zaczynamy bal więc znikam na dłuższy czas w planie do niedzieli święto:-D


Ja tez jestem wdzięczna za rotawirusa, my tez niestety mielismy styczność, ale mały przeszedł bardzo łagodnie tylko jeden dzień, a ja z mężem po prostu tragedia:no:.

Jeszcze raz Sto lat i wielkie buziaki dla Agatki
 
Do góry