reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Gusia no to tak zawsze jest,my sprzatamy dzieci bałaganiom.Ja ograniczylam dzieciakom teren do zabawy.No i tylko na górze sie bawią,wiec na dół nie znaoszą zabawek.Ale za to sa inne problemy bo w dzien nic nie moge zrobic na dole bo jak zostawie ich samych w pokoju to sie biją i wyrywaja sobie zabawki.
Ciekawe czy wszystkie dzieci tak maja,ze jak jedno wexnie zabwake to drugie tez akurat ma ochote sie tym bawic?
Bo u nas to normlka.

Małogorzatka a moze ona głodna jest.U nas ostani posiłek jest około 19.30 i jest to oczywiscie butla mleka.A około 20 idzie mały spac.I budzi sie około 6 dostaje mleko i spi tak do 8.30.Ale są dni ze jak zje mało w dzien to tez w nocy marudzi i czasami potrafi sie obudzic o 1 lub 2 .Na szczescie zadko sie zdarzaja,tylko ze on marudzi,nie placze tak jak twoja to nie wiem czy to akurat to.Noi podejrzewam że twoja Nastka to chyba nie ma problemu zjedzeniem.Pamietam ze czesto pisalas jak lubi jesc.Ale dzieci rosna i moze wiecej jej trzeba.
Fajnie masz z taką przychodnią.U nas pielegniarka sa super,HV tez,ale ten cały GP to koszmar.

A nie wiem czy pisałam wam,Natiod dwoch tygodni juz chodzi przez cały salon obroci sie i dalej idzie.Myslalam ze jak sie zablokował po tych pierwszych kroczkach co upadł, to jeszcze długo nie bedzie chcial chodzic.
Widocznie szybko zapomnial o upadku.
 
no ja juz po szczepieniu a mała kima w łózeczku bidulka troszke łez było no ale to nie uniknione:-:)-:)-:)-(lekarz zbadał mała oprócz katarku nic nie ma wiec kazał zaszczepic:tak: chociaz troszke sie wachał jak mu powiedziałam ze mała ma bakterie w moczu i grzyby w układzie pokarmowym :blink: miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok

kurcze robiła któras z was badanie kału w UK? bo ja za 3 miesiace bede musiała zrobic tylko nie wiem czy tu cosik takiego robia ??/

Dostałam pojemniczek na siuski i jutro albo pojutrze zaniose by sprawdzic czy po tych lekach mocz sie poprawił

Izka- no pamietam ty miałas tak samo jak ja w zeszłym miesiacu moze nie długo dostaniesz ja mam super przychodnie i super babki:tak::tak::tak: same wszystko mi proponują:tak::tak:
Gusia- tak to jest to na 13 miesiecy:-):-):-)
Gabdis- fajowy obrazek powalil mnie na kolana:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Gosia- a ty na ta żółtaczke to sobie sama załatwiłas bo w karcie chyba tego nie ma:no::no::no: albo ja jestem slepa:sorry2:
 
no to tak zawsze jest,my sprzatamy dzieci bałaganiom.Ja ograniczylam dzieciakom teren do zabawy.No i tylko na górze sie bawią,wiec na dół nie znaoszą zabawek.Ale za to sa inne problemy bo w dzien nic nie moge zrobic na dole bo jak zostawie ich samych w pokoju to sie biją i wyrywaja sobie zabawki.
Ciekawe czy wszystkie dzieci tak maja,ze jak jedno wexnie zabwake to drugie tez akurat ma ochote sie tym bawic?
Bo u nas to normlka.


.

O moich dzieciach piszesz?;-):-D
 
Gabids tutaj czyli gdzie nie podałaś linku

Iza fajnie że twój juz chodzi Ja czekam kiedy moja ruszy przed siebie:-)
Narazie to raczkuje i staje wszędzie jak się czegoś chwyci
 
reklama
Do góry