reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
hejo

Gabdis- no ja tez sie u mnie pytałam ale powiedzieli mi ze nie robią wiec jak nastepnym razem bede w polsce to ja zaszczepie:tak::tak:

Gosia- ale masz głodomora w takim razie heheh moja mała jak w dzien zje małao to w nocy obudzi sie dwa razy do jedzenia a jak zje duzo to tylko raz:tak:

Martuchaa- i jak tam pracująca mamo?? pewnie czasu na nic nie masz co? bo ja jak pracuje w weekendy to dzien jest dla mnie niestety za krótki:sorry2:


Mój mały wypierdek je jako wlasnie i tylko Białko wyjada bo zołtka niestey nie lubi:no::no:
 
Pinka sprobuj przemycic to zoltko w innej potrawie np.w zupce.Zoltko jest bardzo wartosciowe i zawiera sporo zelaza.
A co do szczepien to nam sie udalo zaszczepic na gruzlice.
 
Hejka wszystkim
U nas dzis deszczowo od rana,troche sie przejasnia to moze przestanie padac.Musze zaprowadzic Kolina do przedszkola i po male zakupy wyjsc,a jak tak pada to mi sie nic nie chce.

Małogorzatka no własnie u nas dzis bylo to o czym pisalam maly od wczoraj ma kaszelek i mniejszy apetyt,wiec w nocy sie obudzil o 1 i marudził.No i po butli zasnał.ale u nas to pewnie przez gardło chore.
No Nati też juz chodzi trzeci tydzien.A u nas tez sie przesuwa zabawki nogą ale tylko u chlopakow w pokoju.

Gusia ja codziennie klade sie spac po polnocy,a jak bym poszla spac o 22,to obudzilabym sie o 4 i bym nie mogla zasnac.Ale ci dobrze,ale pewnie szybciej wstajesz.bo ja ostatnio spie do 8.30.

Tygrysek moje dzieci tez tak maja,są dni że wszystko robia na przekor.ja tez jakas jestem spowolniona ostatnio,przydaloby sie kopa dostac,moze tak wymienimy sie kopniakami...:-)

Gabids no mialam na mysli swoje,ale fajnie ze jest jeszcze ktoskto zmaga sie z tym co ja:-D
 
Hej! Jestem tu nowa, ale licze na to, ze wam sie w czyms przydam:-) Jestem mama 3 miesicznej laleczki i mieszkam w Bedford. Nie wiem czy jest tez ktos stad???

Witaj i gratuluje córci jak ma na imie?/

Moja gwiazda spi a ja moglam spokojnie wrzucić cos na ruszt:tak::tak::tak::tak:i kawusie wypic:shocked2:
chatka posprzatana jeszcze tylko sterta do prasowania mi została ale to na wieczór:-D:-D:szok:

wczoraj wpadlam na genialny pomysl ze jak znajde szkołe tanca w moim miescie to sie do niej zapisze:-D:-D:-D:-D:-D:-D niezle co??
moj stwierdził ze niedługo doba bedzie dla mnie za krótka bo ja zamiast wypoczywac to wymyslam sobie co rusz jakies nowe zajecia:-):-):-):-)


a co tu tak cicho dzis?
 
reklama
Witaj Roxa. Pisz do nas :-)

My dzis siedzimy w domku caly dzien, bo pogoda nieciekawa. Nie za fajnie tak sie siedzi, bo nudy. Juz wszystko posprzatalam, poprasowalam, posurfowalam na necie i jeszcze mi nudno....:sorry2::sorry2:. Jutro bez wzgledu na pogode musze wyjsc gdzies.:dry:
 
Do góry