reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
PINKA, to tez macie niewesolo, mam nadzieje ze wam szybciej zapalca niz nam!!! dzieki za podowiedz, pomysle o tym!!!
 
Ostatnia edycja:
Malagorzatko - polecam Ci szpital 'MATOPAT' w Toruniu,sa baaardzo dobrzy i oferuja wszystko od A do Z,ale cen nie maja az tak wygorowanych,bo moja bratowa chodzi do zwyklego prywatnego gina i placi za wizyty tyle samo;-)Tu masz ich stronke:
Szpital Specjalistyczny MATOPAT
A malutka jest slodka z tym kremem:-D
syla - i jak idzie dietka?

M ma dzis wolne i byly wieeeeeeeeelkie plany na spacerek a tu D...A!!!Deszcz od samego rana,mi jakos slabo i zawroty glowy mam co chwile:baffled:Mala zrobila sobie wlasnie drzemke a M robi obiadek wiec mam chwilke czasu:tak:Przynajmniej przez ten deszcz cisnienie sie musilo zmienic i mnie glowa nie boli:-)
Wczoraj ogladalismy ten nowy film z Will'em Smith'em SEVEN POUNDS i wymiataaaa!!!!Super dramat!POLECAM jak ktos lubi poryczec:tak:
 
Pinka- niom moja jeszcze nie wie jak sie odkreca kremy, sloiki.... a jak si odreci to smarujemy mame hehehe i przy okazji Nastusia sobie podje hehehe

Katarzynko-S- dziekuje sie bardzo za info, naprawde wielkie dzieki. Dzis mojemu dam zadanie bojowe zeby sciagnal mi ten film z netu....bo ja lubie ryczec na filmach,moze mi si nawet nastroj poprawi bo cos ostatnio przygaszona chodze.
 
Hej ja dopiero pierwsze kawe pije. Własnie czekam na gosci iedługo powinni być.

Malogorzatka aż sie popłakałam ze śmiechu,ale jestescie bombowe dziewczyny.A Nastka z tym nasladowaniem Ciebie,wymiękam normalnie.A jesli chodzi o to ze nie umie odkrecic kremu to sie ciesz,jeszcze nie raz odkreci.Ale mnie pocieszyłyscie bo myslałam ze tylko moj Nati wszystko by smakował i jadł.

Pinka to twoj stracił prace bo nic nie pisalas.Ale teraz to wszedzie sie słyszy ze zwalniaja albo beda zwalniac.Tak samo w Pl.

Syla no i jak wytrwałas mi tez sie zawsze wieczorem głod odzywa ale staram sie ie jesc.

Miska T no pewnie zawsze mozecie wrocic,a jesli juz raz tak zrobibliscie to warto sprubowac.Ja to bym chyba nie dala rady z tą moja dwojka.Pewnie jak bylismy tam wrocicli to potem znowu ciezko byloby mi tu wrocic.Zycze wam powodzenia i zeby wam sie szybko ulozylo po waszej mysli.

Katarzynka mnie tez ostatnio głowa czesto boli, dzis narazie nie ale pewnie wieczorem rozboli.U mnie dzis od rana pieknie słonce swieci i nawet nie pada.

ok zmykam pa
 
Izka- stracił stracił nie pisałam bo nie ma sie czym chwalic:no::no::no: no ale nie jest az tak zle:tak::tak: byle do marca bo od marca ma kilka ofert;-)
Miska- pomysl jak chesz jakies info to pisz an priv
 
Pinka- straszne to jest,ze i Twoj teraz bez pracy:no:No ale dobrze,ze chociaz piszesz,ze zle nie jest no i ze Ty masz ta robote jednak:tak:Okropne co sie w tym kraju dzieje,z reszta nie tylko w tym,bo teraz to wszedzie ciezko:sorry2:
Izka - no wlasnie ja dzis dopiero skapnelam sie,ze moje bole to moga miec powiazanie z tabletkami jakie dal mi lekarz.Mam dodatkowe zelazo zapisane na anemie i mi sie skonczyly w niedziele i jakos mialam isc kupic i sie wybrac nie moglam.A dzis czytam,ze tam jak byk,ze obnizenie zelaza przy anemii objawia sie sennoscia,bolami glowy i pogorszeniem kondycji:szok:No i oto jutro z rana lecimy z Nika do Boots'a po tabletki:zawstydzona/y:
malagorzatko - no sciagnijcie,sciagnijcie i czekam na recenzje:tak:;-)
 
witam
kurcze troche mam malo czasu ale poczytalam po lebkach:sorry2::sorry2:nie obrazicie sie za to:baffled::sorry2::sorry2::sorry2:
Konradek znow ma katar i jest bardzo marudny:baffled:musialam dac mu juz calpol bo nie dawalismy rady:no:nie wiem czy to juz przez zeby czy jakis wirus:baffled::baffled:
Ja jeszcze dwa dni boshhh;-)mam dosc,strasznie tam juz jest a jeszcze teraz wszyscy tylko szeptaja o koncu i gdybaja a ja juz nie moge sluchac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
DOSTANE ODPRAWY OK 900F:wściekła/y::wściekła/y:za 4 lata.plus urlop:wściekła/y::wściekła/y:az sie nie chce isc:no::no:
Kuzynka G tez dzis urodzila dziewczynke.lezala od wczoraj rana-wody jej odeszly i trzymali ja do dzs:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:dali kroplowke o 13ej a o 16ej zaczela miec jakies bole:baffled:urodzila o 19.10:-):-):-)chyba Ewelinke:-)jutro po pracy jade wiec mnie nie bedzie:sorry2::sorry2:juz nie moge sie doczekac:sorry2::sorry2::sorry2::-p

Mlgorzatka mala super:-D:-D:-Dcudowna ja to sie zaraz wzruszam:sorry2:stara sie robie:baffled:
Pinka to z twoim mezusie reke mozemy podac:no:ja jeszcze dwa dni a G nie wiem ale teraz to tylko czekanie jak powiedza nara-taka wegetacja:no::baffled::baffled:wspolczuje,dobrze ze ty robisz:sorry2:naszych chca przenies nba inny odzial 40 mil stad a nie zapewnia dojazdu-a nikt nie poswieci auta bo w miesiac to taki wyjazd do Pl:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:za daleko co ozancza ze chca sie nas pozbyc i wziasc tylko tych co najdluzej pracuja bo za duzo im zaplacic musza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a zanjomy powiedzial ze ma ich w du... :-D:-D:-Dwoli kase niz jezdzic taki kawal(80mil\dziennie:sorry2:)
okilece spac narka;-)
 
reklama
Mała-gorzatka filmik pierwsza klasa :-D:-D:-D Ale słodka ta Twoja, po prostu bomba :-)

Pinka współczucia z powodu straty pracy przez Twojego :sorry2: A Ty to do wielkiego tego hotelu trafiłaś :szok: Dobrze, że tylko restauracja, siłownia i basen do sprzątania, co? I jeszcze jedno pytanie: żeby utrzymać WTC i CHTC to można tylko 16 godzin tygodniowo, czy minimum tyle? Dzięki za info.

Katarzyna s dieta daje radę, ale już nie mogę się doczekać jakiegoś normalnego obiadu, jeszcze tylko jutro i potem jeść mniej, ale już też normalniej ;-)

kwiateczek to dobrze, że jakąkolwiek kasę dostaniesz i, że urlop dadzą. swoją drogą, to straszne co się tu dzieje :-(

Izka ja to wieczorami zawsze głodna jestem, ale teraz już też będę się starała nie jeść późnymi wieczorami. Oj, ciężko będzie...

Co do pogody, to u nas też do niczego od dwóch dni, nawet na spacer nie można wyjść. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Oki, mykam się kąpać.
 
Do góry