reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Ewelina ja mam Graco Mirage i powiem ze jestem z niego bardzo zadowolona tylko to nosidelko bylo dosc wysoko,maly tak jakby wpol siedzial:baffled:nie podobalo mi sie to ale teraz z glowy:tak:narka lece bo brat zaraz przyjedzie:-)
Krzeselko-nosiedelko jest wysoko:eek:hmmm czy ja wiem ...prawda jest taka ze dziecko nie mzoe w nim spedzac powyzej 3 h ale ono jest tylko do jazdy przewaznie :tak:noi wsumei lepiej jak wysoko bo jak si euleje to sie nie zachlysnie;-)
Milego wieczorka:tak::tak::tak:
 
reklama
Kochane mamusie!!!
Ja juz po wizycie.... okazalo sie ze brzuszek nic nie rosnie.... a dzidzia jest mautka wazy jedynie 2000 gram jak na 36 tydzien ciazy.... tak mnie wymeczyl na tym USG ze nie moge chodzic i wszystko mnie boli.... kolejne badanie mam za tydzien u poloznej a pozniej za 2 znow u gina... kurcze jak mnie znow tak wymeczy to mu urodze na fotelu....
ale corcia zdrowa jedynie malenka.... i to mnie cieszy....
dziekuje za kciuki....
 
Kochane mamusie!!!
Ja juz po wizycie.... okazalo sie ze brzuszek nic nie rosnie.... a dzidzia jest mautka wazy jedynie 2000 gram jak na 36 tydzien ciazy.... tak mnie wymeczyl na tym USG ze nie moge chodzic i wszystko mnie boli.... kolejne badanie mam za tydzien u poloznej a pozniej za 2 znow u gina... kurcze jak mnie znow tak wymeczy to mu urodze na fotelu....
ale corcia zdrowa jedynie malenka.... i to mnie cieszy....
dziekuje za kciuki....
Dobre wiesci ze mala zdrowa:tak::tak:Ciesze sie bardzo:tak::tak:
Jeszcze nabierze i bedzie wazyla z 2500:tak::tak:
A dali ci cos jakas diete czy cos zeby mala przytyla:eek:;-)
 
ewelina- zdjecie..mielismy robic sami jak poprzednio, ale bylismy kiedys w centrum weszlismy do fotografa a nasza ..... jakby byla stworzona do robienia jej zdjec- ale zaznacze ze tylko u fotografa. Za pierwszym cyknieciem dobra fota. Mala jak kukielka siedziala hehehehe Facet powiedzial ze to niespotykane heehehehe


Paula- dobrze ze ktos sie zainteresowal ze masz malutki brzuszek bo dzieki temu wiesz ze twoja kruszynka jest ZDROWA....alez ona bedzie malunka...slodka :-)
 
ewelina- zdjecie..mielismy robic sami jak poprzednio, ale bylismy kiedys w centrum weszlismy do fotografa a nasza ..... jakby byla stworzona do robienia jej zdjec- ale zaznacze ze tylko u fotografa. Za pierwszym cyknieciem dobra fota. Mala jak kukielka siedziala hehehehe Facet powiedzial ze to niespotykane heehehehe
Ha ha ha ale jaja:-D:-D
Niezla powage musiala zachowac :-D:-Dwklej jej jakies fotki bo dawno jej nie widzialam ...;-);-)
I ile fotka ? My placilismy chyba jakies £5 jakos tak:rofl2::rofl2:
 
mala-gorzatka- dziekuje slicznie... no troszke kruszynkaz niej bedzie...

mamusia blaneczki - nie nic nie dali... ja jem bo od poczatku ciazy przytylam ok 15 kilo... witaminki i owoce to oczywiste.... ale brzuszek nie rosnie a ona strasznie jest aktywna... czy to dzien czy noc... ciagle fika... i moze dlatego nie przybiera az tak duzo na wadze...
 
ewelina- dzieci potrafia zaskakiwac bo w domu nie moge jej zrobic zadnego zdjecia :szok: gdzy zaraz leci do aparatu zeby obejrzec na ekraniku co tam jest (no ale co tam ogladac jak mama nic nie pstrykla)
Narazie zadnych zdjec nie zgrywam na kompa bo mi ledwo dyszy :sorry: wiec przy najblizszej okazji napewno pokaze moja core
 
Kasia cieszę się razem z Tobą, że zadowolona jesteś z mieszkanka. I dobrze, że z tamtym nie wyszło bo tak kombinowali, nie wiadomo co by z tego było.

Paula najważniejsze, że dzidzia zdrowa :-)

Edyta
super, że mały lepiej i, że pić chce :tak::tak::tak:

Gosia jak my byliśmy w konsulacie, to na zewnątrz kolejki też nie było, ale w środku zeszło nam prawie 2 godziny :szok: Stanęliśmy w kolejce do takiej wrednej baby, która wszystkiego się czepiała. Dobrze, że się zorientowaliśmy i przeszliśmy do kolejki obok. Co do korków to my mieliśmy podobną sytuację, masakra tam jest :crazy:

Ja biegam za pracą. Zobaczymy czy coś fajnego uda mi się znaleźć.
 
reklama
Mamusia Blaneczki - M stwierdzil,ze wolalby taka typowa,twarda gondole jednak,a tym razem obiecalam Mu ze sama nie bede decydowala,bo z Nika to nic do powiedzenia nie mial:-pale dziekuje Ci bardzo.znalazlam pare opcji na ebay wiec pewnie tam kupimy wlasnie.zalezy nam glownie na gondoli jednak,bo drugi wozek - posredni mdzy gondolka a laska- postanowilismy kupic extra dopiero,tak samo z Nika bylo:tak:jesli jednak sie zgodzisz to podpytam pare laseczek,ktore rodza niedlugo czy chcialyby ten wozek,ok?a swoja droga to O RETY!BLANECZKA JAKA MALUUUUUUUUTKA!!!!!!!szok!slicznosci!!!
mala-gorzatka- to gratuluje odwaznej coreczki,bo moja to taka niesmiala ze jak sida u fotografa to zaraz glowka na dol,oczka w ziemie a jak sie Ja namawia i zacheca to oczy raczkami zaslamnia i koniec....a w domu to widzi aparat i od razu w krzyk i z usmiechem: 'cheessss':-D
syla-zycze wytrwalosci i powodzenia w szukaniu!trzymam kciuki mocno!
paula - po porodzie malutka zacznie jesc za trzech i zaraz nadrobi wage:tak:moja tez ruchliwa,ze w szoku jestem!caly czas sie wypycha i przeciaga,a myslalm ze Nika byla aktywnym dzieckiem:sorry:ale Julcia to juz kompletnie nie spi,ja nie wiem jak dam rade po urodzeniu bo pamietam ze Nice to zostal taki schemat dnia jak pod koniec ciazy:sorry::confused2:

a moja Nika caly tydzien lekki katar a dzis juz prawie przeszedl a tu ni z tad ni z owad nagle 38 temperatury:szok:ale troszke nurofenu Jej wcisnelam i zeszlo po 2godzinach i teraz z tatkiem spia smacznie.ja tez spadam,bo rano nie wstane:-p
 
Do góry