reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Zebys wiedziala bo cala moja rodzina normalnie sie w nim zakochala mimo iz wiekszosc nawet nie zamienila z nim slowa:-Dale Andy teraz zmobilizowal sie strasznie i nawet program sobie sciagnal do nauki jezyka polskiego, cos mi sie wydaje ze podlizac sie tesciowej chce:cool2:
 
reklama
witam z ranka:-)
syla, dorastajace dzieci:tak:zaczelo sie i musze temu sprostac. dobrze, ze jest miedzy nimi roznica wieku, to bede mogla wzisc glebszy oddech:-D
wczoraj kupilam bilety na 'Walking with dinosaurs' w b-ham. niesamowite widowisko, dzieciaki juz sie ciesza.
pozatym poltora tyg ganialam zze znajoma, bo szukala domu do wynajecia prawie od zaraz,a zero jezyka. na szczescie juz prawie koniec zalatwiania i reszte sami juz zrobia, bo jej men troche umie. ale jedno dobre, bo spadlo mi 3 kg :-D
lece zobic kanapki do szkoly i mam w planach b-ham. miego dzionka zycze.
 
A my dzis wybieraamy sie na farme. Nastka sobie potrzyma zwierzatka....a tak na marginesie to ja sie bardziej ciesze na to niz nie jedno dziecko :-D Wkleje pare fotek i ole tam pojedziemy bo moj jeszcze spi :baffled:

syla - ja ogolnie duzo nie przyprawiam bo takie lubie. Wszytscy tak jemy, ale czasem moj ma takie "ciagi" na cos ostrzejszego az czasem patrze na niego czy zaraz gasnicy do ugaszenia nie bede potrzebowac. A Nastka wtedy zajada az jej sie uszy trzesa. Zreszta wiesz co zauwazylam ? Ze z checia mala je gdy tata je. Oboje mozemy jesc te same zapiekanki, ale mamy nie smakuje tak dobrze jak taty :-D...no wiesz tata ma ostrzejszy ketchup :-D
 
Witam Mamusie!
Jestem dzis wkurzona strasznie az pol nocy nie spalam wkurzoan i smutna i juz:zawstydzona/y:i o niczym innym nie mysle tylko o tym ze mi przykro:-(
Co do nocnikowania to wczoraj siedzialam sobie w pokoju cwiczylam pazury,a synek zawolal mnie lece patrze a on na kibelku(duzym)siedzi sam bez nakladki bo takiej nie mamy i mowi Mamusiu zrobilem kupke jeju jaka radosc we mnie byla!
az kazalam mojemu kupic mu jakas zabawke:-)
Powiedzialam synkowi,ze teraz nie bedziemy wydawacv na pampersy bedzie wiecej pieniazkow na zabawki no to zadowolony:blink:
dzis susza nam sie majteczki wszytskie musze sie zaopatrzyc w wiecej majtek!
wiec jak narazie ma pieluche bo nie lubi w spodniach samych latac z gola pupa musza byc majtki albo pampres.

Miska T Brianek tez siusia na stojaco :-)
Co do salonu widzisz twoja kumpela ma ruch a mi gada wiele osob ze moge nie wyrobic na wszytsko a moze to zazdrosc poprostu?:dry:

Pinka super jak otwieracie bez dofinansowan ja niestety bede musiala takie wziasc a jak daja to czego nie brac prawda?:cool2:
przeciez tak czy siak nie trzeba im tego oddawac:-p

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
maggusia -ty nie słuchaj co ci ludzie gadaja bo nigdy interesu nie otworzysz rok czasu to naprawde sporo wiec mysle ze na slub z placem w D................. ie zarobisz takze ja bym na twoim miejscu ostro sie za to wzieła:tak::tak::tak::tak: to jest modne cały rok i pazury i solarka itp wiec glowa do gory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

co sie stało ze tak nocke zarwałas????????????? i humor nieciekawy
 
Pinka to myslisz ze powinnam otwierac teraz przed slubem?Jeju jakiego mam dylemata szok:zawstydzona/y::-p

Jestem wkurzona ,bo moj tesciu ostatnio ciagle ze mna gada na temat slubu naszego tzn nie zgadza aie na slub konkordatowy:szok:
wczoraj napisal do mnie ze nic do mnie nie dociera ze po co mi taki slub?
ze lepiej wziasc cywilny ,bo nawet jak rozwod to mi w kosciele rozwodu nie dadza a ja do niego ze jakbym myslala o rowodzie to bym slubu koscielnego nie brala.
Zadalam mu pytanie pon co on bvral slub koscielny?nie odpowiedzial mi nic.
Jestem wsciekla jest mi smutno i boje sie,ze moj D zacznie poprostu krecic nosem.Dla mnie slub koscielny jest wazny,dla mojego D mniej wazny koscielny.
ale ja nie zenie sie dla papierkow!
 
maggusia- jesli chcesz poznac moje zdanie to tak powinnas otworzyc interes przed slubem zobaczysz ze nie bedziesz załowała:tak::tak::tak::tak:

a co do slubu to coz.......tesc nie spierd...................!!!!! to wasza sprawa a niejego porozmawiaj z drugą połówka powiedz mu co jest dla ciebie wazne to powinna byc wasza wspolna decyzja jaki slub wezmiecie
 
Pinka wiesz my juz gadalismy o tym dawno i moj D kazal mi bukowac date mamy ja juz zabukowana w kosciele:-)
a tesc takie cyrki robi ze ciagle ze mna o tym gada ciagle mnie meczy mam juz dosc!
nie podoba mi sie sformuowanie ze nie dociera do mnie itd...:angry:
Moj D tez ma podejscie do ksiezy takie ze ksieza ida na lewo i prawo ale kurde ale wiadomo nie dla ksiedza to robie i nie dla tescia dla mnie wazniejszy jest slub koscielny niz cywilny,a dla mojego d cywilny jednak jesli ja chce koscielny to powiedzial ze wezmiemy.
Moja mama nam chce zasponsorowac wieksza czesc,myslalam ze tescie dorzuca druga,ale tesc mowi ze kto wam na to dA?:dry:EHHHHH SZOK
Ja na mysl slubu mam sie cieszyc a jak mam takie ekscesy przezywac to dziekuje.
 
maggusia- to skoro twoj jest na tak dogadaliscie sie w tej sprawie to tesc niech spada nastepnym razem powiedz mu ze wy decyzje podjeliscie bedzie slub koscielny i niech ci wiecej glowy na ten temat nie suszy bo zdania nie zmienicie,nie przejmuj sie nim sa tacy ludzie ze czasami musza sobie pogadac co zrobisz vam to samo ale wez na luz mowie ci to ma byc wasz dzien nikogo innego i nie mozesz pozwolic by ktokolwiek ci go popsoł zycze ci wytrwałosci kochana
 
reklama
Do góry