reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Pineczko ja wiem ze to nasz dzien wkurz amnie to wszytsko,bo jest juz mniej wiecej zabukowane,a zeby mojego D do kosciola wyciagnac to kurka tez jest szok bo ma zle nastawienie do ksiezy,ale chyba wiekszosc facetow tak ma,bo gadalam ostatnio z kolezankami i mi opowiadala koleznka jak trudno jej faceta bylo na nauki zaprowadzic doslownie jak z dzieckiem haha :p
Boje sie ze tesc bedzie mial wplyw na mojego D :( ze mu jakos przegada mam nadzieje ze nie bedzie tak!
juz sie tak nastawilam....widzialam ze D sie tez cieszy,ze oglada na youtube ze mna wesle i wybiera piosenki,a jak tesciu pisze te swoje pierdoly to zadaje mi d pytania. __________________


W jaki podpis mam ten suwaczek wkleic?
 
na poczatku strony BB na rozowym panelu masz ustawienia kliknij na to i po lewe stronie jest tabela kliknij na sygnature i tam wklej link

na ile osob wesele robicie?
 
Maggusia ja Ci powiem tylko jedno: To nie tesc sie z Toba zeni, ani Ty nie wychodzisz za niego za maz!!! To powinna byc tylko i wylacznie wasza decyzja. WSPOLNA!!! I jezeli oboje postanowiliscie koscielny-konkordatowy (niektorzy w dalszym ciagu i koscielny i cywilny biora) to tesciowi nic do tego!!! Tak jak pisalas, rozwodu brac nie zamierzasz, bo po co by bylo sie hajtac? Popros Twojego, zeby delikatnie z ojcem porozmawial, ze to wasza decyjzja, a on powinien ja wspierac, a nie byc przeciwny!!!
 
Pinka udalo mi sie hura widze ze mi tez sie podoba takie samo tlo suwaczka jak i tobie tylko postacie inne.Chyba najlepsze tlo co do slubu :-)
No my tak lkiczymy 50 osob ale jak sie tescie nie dorzuca to chyba bedzie na mniej:sorry2:

Joklis moze i ja bardziej do tego dazylam,ale podjelismy decyzje i jest data i wogole i zamiast moj D sie cieszyc to mial juz wczoraj zkwaszona mine ze sie wszyscy klocimy glupio o slub:baffled:
poprostu szok takiego czegos sie nie spodziewalam eh:-(
 
maggusia- hehhee z tymi suwaczkami to niezle;-)))000000a tak orientacyjnie liczyłas ile ci to wyniesie????????? wybrałas juz restauracje czy jeszcze nie..........przejdzie im zobaczysz i potem nikt sie nie bedzie kłocił o slub:tak::tak::tak::tak: pod warunkiem ze postawicie na swoim Twoj tez!!!!!!wiem co mowie


a laseczki zapomniałam napisac macie profile na nk????????????
 
Pineczko to ty tez tak mialas jak ja?:zawstydzona/y:
Wiesz chyba od osoby w lokalu biora 100zl narazie nie mamy lokalu zabukowanego chcialam bukowac we wrzesniu teraz .
Orkiestre bede miala ze szkoly chyba muzycznej bo tam chodzilam do szkolki i fajnie graja po za tym mam tam wiele znajomych i mysle ze cos wykombinuja,a jak nie to zamowimy jakas tez we wrezsniu i fotografa z kamerzysta chce 2w1:-)
Sukienke mialam kupowac teraz we wrezsniu jechac do mojej mamy do Grecji bo tam sa niedrogie i sliczne!
ale chce takie fasony jak wczesniej wysylalam,bo jestem niska i w takich sukniach bede sie najlepiej czula.
A was ile wyniesie?
 
reklama
maggusia tez tak miałam ja ty:baffled::baffled::baffled: i powiem ci jedno jednym uchem wpusc drugim wypusc i rób swoje mowie ci najlepsza rada jaka moze byc:tak::tak::tak::tak::tak: jak mąz nie wykazuje inicjatywy ko wez sie za wszystko sama:tak::tak::tak::tak: jak ja bo moj nic do slubu nie zalatwił ale nie dlatego ze nie chce tylko ze twierdzi iz to babskie sprawy wiec wszytsko na mojej głowie ale lubie to robic wiec luz................

nas wesele na około 35 osób wyniesie 15-16 tysiecy z łotych w tym duzo załatwilismy po znajomosci ze tak powiem................
 
Do góry