reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

A mi dzisiaj przyszło pisemko z cytologii - wszystko w normie więc luzik i drink z palemką :)
Za to w dół taki wpadłam psychicznie, że nic tylko się pochlastać :(
 
reklama
To chyba jest niskie ryzyko?? ktoś wynik komentował??
Byłaś na usg 4d? Ponoć jak coś jest nie tak, to to jednak widać, wiec bądź dobrej myśli!! A jak się czujesz?


Jest tak jak myslalam od początku!
Coreczka.

w pl robilam drugi raz i wyszlo jeszcze lepiej... bo nie bylo ryzyka.. nt mniejsze nie wiem skad tu wzielo sie 2,9 a w pl 1,5 ale to szczegol...
denerwuje sie i tak czy wszystko ok... nie mialam 4d robionego :(
 
A wiesz - jak się pierkuka to wszystko na raz i ciężko ogarnąć. Chciało by się siąść i ryczeć, a nawet tego nie mogę, bo dzieci widzą wszystko. Do dupy to wszystko :(
 
Dokladnie. Jak wszystko to wszystko na raz, bo jedno to za mało... :/ myślę, że już lepiej dzisiaj, ale może następnym razem wskocz pod prysznic i tam spokojnie będziesz się mogła wyplakac. Bez tej małej widowni ;) a później będzie juz tylko lepiej

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sól to prawda, że jak się sypie to od razu kika rzeczy na raz.. Edziorka dobrze napisała.. Pod prysznicem nikt nie przeszkadza a emocje lepiej upuscic bo jak się ich za dużo nazbiera to i tak wybuchniesz z tym, ze z mniejszą kontrola..

Tez miałam mega doly ostatnio ale chyba wracam do życia.. Wczorajszy wypad mnie trochę ogarnął, sama nie wiem dlaczego..

Byliśmy w koncu na tym urodzinowym wyjściu do innego miasta, wesołe miasteczko wow. 9 lat tu mieszkam a to nasze pierwsze wyjście w ta dużą rozrywkę. Od 9 do prawie 22 na chodzie, bez położenia się.. Nie licząc ponad godzinnej jazdy autem w jedna stronę siedzialam może z 30 min.. Dzis jeden wielki zakwas..
Emocjonalnie dało mi to wyjście popalić.. Ale czuje się lepiej. Bardziej ogarniam tez myśl o posiadaniu drugiej Cory..choć ciąża dalej do mnie nie dociera.

Od rana typowe samopoczucie, ból głowy, wymioty, zawroty etc.. Dam radę.

Edziorka co u Was? Jak dzieci?
 
majandra - nie ma problemu - składasz online późną aplikację i tyle :) Jak chcesz to poszukam tego online - tylko napisz do jakiej miejscowości się przenosicie :)
Hej. Dzięki za odpowiedź. Przenosimy się do Manchesteru. Strasznie to wszystko przeżywamy. Syn najbardziej. Nie chce jechać. W sumie nie dziwię mu się wcale.
 
Dzięki za link. I tak muszę się wstrzymac z rejestracją, bo nie mam jeszcze adresu.
Mam jeszcze jedno pytanko: czy nie orientujecie się czy wystarczy dziecku dowód do wjazdu do uk?
 
reklama
Lilith u nas coraz lepiej. Młoda coraz bardziej zaczyna się opiekować braciszkiem I coraz lepiej jej to wychodzi. Jeśli chodzi o mnie to łapie dola co jakiś czas, bo nie ogarnelam kp... :(

ZwariowanaSol jak to tak, wkładka sama z siebie wypadła? Jak w ogóle wygląda tutaj założenie i jak finansowo?

Majandra myślę, że dowód wystarczy, ale to jest tylko moje zdanie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry