reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Dziewczyny mam do was pytanie, nie wiecie może z kim sie mam kontaktować skoro moja położna z children centre ciagle ma wyłączony telefon, a przecież muszę przed porodem spotkać sie z jakaś położna aby obgadać wszystko...jestem w kropce, gdyż nie wiem co w takiej sytuacji mam robić,a przecież to z położna ustala sie jaki rodzaj porodu sie chce i to wszystko. Jestem trochę przerażona No termin mam juz za 8 dni a od tygodnia nie mogę sie z własna położna skontaktować

Dziwne aniu
Ja zawsze ustalam termin z moja na termin nastepny...

Na ksiazce twojej powinno byc napisane numery np tak jak na mojej patrz emergency itd ,zapewne masz ksiazke i twoje numery
5f6d013e2254a632d8d866e7c2016546.jpg

Ja bym dzwonila na admin office i zapytala sie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziwne aniu
Ja zawsze ustalam termin z moja na termin nastepny...

Na ksiazce twojej powinno byc napisane numery np tak jak na mojej patrz emergency itd ,zapewne masz ksiazke i twoje numery
5f6d013e2254a632d8d866e7c2016546.jpg

Ja bym dzwonila na admin office i zapytala sie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja takiej książki nie mam, mam taka mała gdzie położna zapisuje terminy, i właśnie miałam na 16 a ze byłam w szpitalu to dzień wcześniej dzwoniłam aby przełożyć ale nie oddzwoniła i nie odpowiedziała na wiadomość. A do biura dzwoniłam ale maja od 10 wiec tak,czy tak muszę czekać, a numery od innych położnych po prostu nie mam, gdybym wiedziała,ze takie przeboje będę mieć z moja, to od razu poproszę o zmianę, przed praca męża pójdziemy do children centre gdzie chodzę i sie zapytamy...bo przecież to nie jest normalne...
 
Aniu no nie jest ;(( wspolczuje Ale postaraj sie nie stresowac!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Byłam w children centre, okazało sie ze moja położna jest na urlopie a ta z która dziś sie widziałam stwierdziła ze w poniedziałek mam konsultanta to ustalimy czy będę mieć naturalny czy cc a z nią sie zobaczę jak do tego czasu nie urodzę 7 marca...czyli oni są przekonani ze ja przenoszę ciąże a to sie liczy ze i dziecko będzie większe to wtedy tylko cc, wiec muszę być przygotowana na to ze jeszcze w poniedziałek z mężem będę musiała sie udać na dodatkowe zakupy aby zakupić większe ciuszki dla małego...
 
Byłam w children centre, okazało sie ze moja położna jest na urlopie a ta z która dziś sie widziałam stwierdziła ze w poniedziałek mam konsultanta to ustalimy czy będę mieć naturalny czy cc a z nią sie zobaczę jak do tego czasu nie urodzę 7 marca...czyli oni są przekonani ze ja przenoszę ciąże a to sie liczy ze i dziecko będzie większe to wtedy tylko cc, wiec muszę być przygotowana na to ze jeszcze w poniedziałek z mężem będę musiała sie udać na dodatkowe zakupy aby zakupić większe ciuszki dla małego...

Ja mAm newborn 56,62 a np tiny nic a nic ,ciesz sie ze zdrowy silna i duzy bedzue a nie kilowy w inkubatorku,na Pragne przenosic ciaze tylko ze w moim wieku 37 to chyba to tylko marzenie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
6 lutego miałam usg i na nim mały miał 2,890 teraz w poniedziałek tj 20 lutego facet co mi robił nie był wstanie czegokolwiek zmierzyć bo mały sie wiercił i był bardzo ściśnięty jedynie ze główkę ma nisko ale powiedział ze może mieć 3,00 do 3,200 a skoro położne biorą pod uwagę ze przenoszę tydzień to znowu troszkę dojdzie...ja nie zakładam, tylko dziś po rozmowie z położna troszkę zaczęłam sie obawiać tego...wiadomo wole sn urodzić ale juz położne wspominały ze jak więcej niż 3 kg będzie mieć to prawdopodobnie będę mieć cc.
 
Ja mAm newborn 56,62 a np tiny nic a nic ,ciesz sie ze zdrowy silna i duzy bedzue a nie kilowy w inkubatorku,na Pragne przenosic ciaze tylko ze w moim wieku 37 to chyba to tylko marzenie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No cieszę sie ze będzie duży, tylko jak kupowałam ciuszki to sądziłam ze max 3 kg będzie...No ja kupiłam na newborn ale to sie wydaje takie malutkie ze nie wiem czy wogole
Będzie mu dobre
 
reklama
Moja kolezanka tez sn miala w londynie synek 4100 z hakiem ...jesli z wami bedzue ok to proponuja sn zawsze ,zreszta sn lepsze bo Po cc ty musisz wstawac karmic zajmowac sie baby a rana boli niestety ,Po sn szybciej dochodzisz!! Ja licze na sn bardzo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry