reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

No ja wiem ze lepiej sn sama chce sn...ja nie wiem dlaczego tu takie przeboje w szpitalach go i children centre, może dlatego ze Doncaster jest małym miasteczkiem, a wiadomo ze chce sie mieszkać i aby dziecko dorastało w miejscu gdzie zawsze można liczyć na lekarzy a nie ze trzeba sie prosić itp... mój mąż powiedział ze jakbym miała cc to napewno by sie tez mną zajął wiec z tym nie byłoby problemu,zawsze maz może mi małego do karmienia wyjąc z łóżeczka, ale oboje z mężem stwierdziliśmy ze jak będzie to możliwe to sn będzie, bo wtedy szybciej dojdę do siebie
 
reklama
Jezu - powyżej 3kg CC???? Co się stało z tym światem??? o_O Prawidłowa waga urodzeniowa wynosi ok 3.2-3.5 kg. Dzieci do 5kg rodzą się naturalnie - wyjątek kiedy kobieta ma za wąskie biodra i fizycznie naturalny poród jest dla niej niemożliwy. Po SN po 8 godzinach możesz iść na spacer normalny a po CC - nie dość że 24h na płasko to potem zebrać się do wstania jest koszmarem.
Nie wiem w jakim kierunku zmierza ten świat, ale powinien zawrócić i to natychmiast :/

Ps: moja koleżanka urodziła 5.6kg syna siłami natury i żyje i jej nie rozerwało. :p
 
Jezu - powyżej 3kg CC???? Co się stało z tym światem??? o_O Prawidłowa waga urodzeniowa wynosi ok 3.2-3.5 kg. Dzieci do 5kg rodzą się naturalnie - wyjątek kiedy kobieta ma za wąskie biodra i fizycznie naturalny poród jest dla niej niemożliwy. Po SN po 8 godzinach możesz iść na spacer normalny a po CC - nie dość że 24h na płasko to potem zebrać się do wstania jest koszmarem.
Nie wiem w jakim kierunku zmierza ten świat, ale powinien zawrócić i to natychmiast :/

Ps: moja koleżanka urodziła 5.6kg syna siłami natury i żyje i jej nie rozerwało. :p
Ja zobaczę co mi konsultant w poniedziałek powie ale ja tez chce sn bo wtedy szybciej do formy dojdę, bo z leżeniem na płasko z moimi bólami krzyża to coś okropnego, poza tym chce sie cieszyć moim maleństwem a nie leżeć plackiem...
 
Jestem wrakiem człowieka. Emilka rano zwymiotowała siedząc na tronie bo miała biegunkę. Później jej się polepszyło, poszłyśmy po Kaję do szkoły i po szczoteczki do zębów bo im obiecałam. Ale coś zmęczona Emi była to wezwałyśmy taxi. Niestety okazało się że to zmęczenie to był nawrót nudności i zwymiotowała w samochodzie. Facet - anglik - cham i bydle - serio - większej mendy nie spotkałam - to jak się zachował to było karygodne. To że mi policzył dodatkowe 35 funtów - za czyszczenie, to pikuś, sama bym zapłaciła, ale to jak na mnie naskoczył - żenada. Poczułam się jak śmieć. Dziecko przecież nie zrobiło tego specjalnie psia mać. Więcej z sieci Bounds nie skorzystam - już wolę milszej konkurencji zapłacić niż nim.
 
Jestem wrakiem człowieka. Emilka rano zwymiotowała siedząc na tronie bo miała biegunkę. Później jej się polepszyło, poszłyśmy po Kaję do szkoły i po szczoteczki do zębów bo im obiecałam. Ale coś zmęczona Emi była to wezwałyśmy taxi. Niestety okazało się że to zmęczenie to był nawrót nudności i zwymiotowała w samochodzie. Facet - anglik - cham i bydle - serio - większej mendy nie spotkałam - to jak się zachował to było karygodne. To że mi policzył dodatkowe 35 funtów - za czyszczenie, to pikuś, sama bym zapłaciła, ale to jak na mnie naskoczył - żenada. Poczułam się jak śmieć. Dziecko przecież nie zrobiło tego specjalnie psia mać. Więcej z sieci Bounds nie skorzystam - już wolę milszej konkurencji zapłacić niż nim.
Współczuje ci takiego potraktowania, niestety tez i takie mendy chodzą po świecie...nic nie zrobisz...ja jak wzywam taxi to Alpha mini Cabs,jeszcze z konkurencji nie korzystałam...a dlatego może bo u nich jeżdżą kierowcy z z Azji No ostatnio mieliśmy kierowcę z Jamajki, ale jestem zadowolona...u mnie juz 39 tydz leci, czasem sie czuje jak bańka mydlana która wkrótce pęknie...
 
Jestem wrakiem człowieka. Emilka rano zwymiotowała siedząc na tronie bo miała biegunkę. Później jej się polepszyło, poszłyśmy po Kaję do szkoły i po szczoteczki do zębów bo im obiecałam. Ale coś zmęczona Emi była to wezwałyśmy taxi. Niestety okazało się że to zmęczenie to był nawrót nudności i zwymiotowała w samochodzie. Facet - anglik - cham i bydle - serio - większej mendy nie spotkałam - to jak się zachował to było karygodne. To że mi policzył dodatkowe 35 funtów - za czyszczenie, to pikuś, sama bym zapłaciła, ale to jak na mnie naskoczył - żenada. Poczułam się jak śmieć. Dziecko przecież nie zrobiło tego specjalnie psia mać. Więcej z sieci Bounds nie skorzystam - już wolę milszej konkurencji zapłacić niż nim.

Trza kupic autko male uzywane Ale swoje [emoji2]bedziesz niexalezna a to podstawa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
c4fde10f418b87184e7c8cd1702f98fa.jpg
dziewczyny a do czyszczenua noska co najlepsze ?,widzialam to na ebay....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry