reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Cieszę się, ze fajnie obchodziłaś dzień.
Ja lubię urodziny ale głównie obchodzę je w jakimś odosobnionym zakątku. W spa, na spacerze daleko od domu, na samotnych wakacjach.
U nas dzisiaj było ciepło, 10 stopni, wiec dzieciaki niemalże mieszkały w parku. Od rana zabawa, w południe lunch i krótka drzemka, potem znowu na dwór. Nie będą mi siedziały na dupciach przy takiej ładnej pogodzie.
 
reklama
No właśnie u nas też ciepło, dom przewietrzyłam aż miło :D Ja z reguły zmuszam się do uśmiechu w ten dzień. Też bym chętnie gdzieś wybyła, chociażby do fryzjera... ale wszystko pozamykane więc dupa zbita.
I chyba udało mi się małża przekonać że wschodnie wybrzeże będzie lepszą opcją :) Teraz tylko czekamy aż mu się sprawa w robocie wyjaśni.
 
Okolice Newcastle. Jeszcze nie wiemy gdzie dokładnie, póki co czekamy. A że rynek nieruchomości się zmienia z dnia na dzień to.. sama rozumiesz :)
 
No niestety w Northampton nie ma za dużo możliwości... albo masz znajomości, albo idziesz na magazyn albo na care... No i cent domów są masakryczne bo to baza wypadowa na Milton i Londyn. Sporo ludzi mieszka w Northampton a pracuje gdzie indziej więc i ceny są zaporowe. A dziewczyny też chcą się przenieść nad morze więc... mi pasuje :D
 
Dziewczyny, mam pytanie, bo ja się zakupowo serio nie rozeznaję co jest popularne... Gdzie najlepiej wystawić swoje rękodzieło? Chciałabym uniknąć pinrest- jakoś nie lubię tej platformy. Gdzie kupujecie jakieś prezenty inne niż z firmowych sklepów?
 
Dziewczyny, mam pytanie, bo ja się zakupowo serio nie rozeznaję co jest popularne... Gdzie najlepiej wystawić swoje rękodzieło? Chciałabym uniknąć pinrest- jakoś nie lubię tej platformy. Gdzie kupujecie jakieś prezenty inne niż z firmowych sklepów?

Ja zawsze patrzę na Etsy za takimi rzeczami
 
reklama
Zaczynam mieć dosyć dzwonienia i pisania do agencji... szukanie domu to wredny koszmar :/ mam już dosyć :/ Wiecznie jest coś nie tak z domem... albo klitka, albo kuchnia jak ogryzek, albo coś jest z ogrodem, albo jedna z sypialni ma 1.5m x 1.5m, ogrzewanie elektryczne, albo brak ogrodu albo na obrzeżach miasta a my nie mamy samochodu... chyba poproszę GP o coś na uspokojenie bo jeśli ta przeprowadzka się będzie za bardzo przeciągać - skończy się rozlewem krwi :/
 
Do góry