reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursusa

KingaMZ

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Sierpień 2008
Postów
2 653
Miasto
Warszawa
Witam wszystkie szczesliwe mamusie z Ursusa!
Wpisujcie sie dziewczyny, grunt to trzymac sie razem ;D
Wszystkie przyszle i obecne mamusie mile widziane...poznajmy sie :-)
 
reklama
dziewczyny piszcie! watek zalozony dla nas...zebysmy mogly pisac, gdzie Nam sie najlepiej chodzi na spacery (no moze nie przy takiej pogodzie jak dzisiaj)... do kogo warto isc do lekarza...bo z tym to chyba tu problem niestety :-( taka rotacja lekarzy....i na inne tematy..pozdrawiam i zapraszam !
 
Hej!
Ja też mieszkam w Ursusie, szkoda, że ten wątek jest taki mało uczęszczany, ale może się rozkręci. Nie mam zbyt dużo czasu na pisanie ale postaram się pojawiać co jakiś czas, jak mój maluszek mi na to pozwoli :)
 
witaj magda.leno :) no ja tez mam nadzieje ze sie rozkreci :) moze troche by sie nas zebralo, poznalybysmy sie i spotkaly, jak juz pisalam grunt to trzymac sie razem :) a zawsze to przyjemniej... :)
 
witam Was dziewczyny, jestem mamą małej Maji i mam do was pytanko czy nie slyszałyscie o jakies niani poszukujacej pracy? (skorosze) Potrzebuję opiekunki dla coreczki od marca 2009 (corcia bedzie miala skonczone 6 miesiecy)
pozdrawiam i dziekuje za informacje
 
Witam!

Mieszkam na Skoroszach :) Pozdrawiam ciepło wszystkie forumowiczki z Ursusa :tak::-)

Zamiezram wysłac mojego szkraba do przedszkola od września. Macie jakieś info o przedszkolach? Które jest warte uwagi?
 
Hej!

a o publiczne sie pytasz? ja to pewnie gdybym nie miala z tym problemu to wyslalabym do przedszkola na zagloby 27 (niedzwiadek) i tam jest jeszcze takie po drugiej stronie tego przedszkola...adres chyba na warszawskiej.

jesli chodzi o prywatne to na golabkach prowadzone przez siostry zakonne...ale niestety nie ma szans na ta chwile wpisac sie nawet na liste rezerwowa :(
 
reklama
Pytam ogólnie. Na razie bedziemy próbowac do publicznego, jesli się nie uda to potem do prywatnego. Ja wolałabym gdzieś bliżej na Skoroszach albo na Starym Ursusie. Spróbuje do Balbinki, a gdzie jeszcze to muszę poszukać, mam jeszcze 2 dni do namysłu ;-)
 
Do góry