reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Jeśli będzie synuś, to pewnie będzie podobny, bo faceci wszyscy są tacy sami :-D:-D:-D hihi

No nie wiem, nie wiem. Moi dwaj młodzi nie dość że od siebie inni to od tatusia też ;-) tylko bałaganiarstwo mają po nim... Albo tylko to wyszło na razie :confused:

AsiaKC przy Placu Wilsona na Krasińskiego.

To tuż koło nie - pewnie się mijałyśmy nie raz. Choć ja inaczej spaceruję, bo maluchy starsze... Ale do banku popylam na plac. A mieszkam na Sadach Żoliborskich :-)
 
cześć dziewczyny!

witam nową koleżankę :)))
Iza, fajnie, że jesteś korespondentem wojennym i przesyłasz nam dobre newsy od Jagody :)))
Malina, ja też poczytałam o tek cholestazie i zaczęło mnie swędzieć więc już nic nie czytam.

A jeśli chodzi o rocznice itp. to ja wpisałam Danielowi w komórke przypominacze i mu już tydzień wcześniej się wyświetla :) Miałam już dość obrażania się na niego z tego powodu :))))

Iza, pomysłowy ten twój mąż :))))
 
Asiu a Ty wypatrujesz trzeciego:) Super! My jak tylko Zośka zacznie byc mobilna tez staramy sie o drugie. I również marzy mi się synek, bo moja rodzina jest zfeminizowana, aczkolwiek dwie dziewczynki to też nie lada szczęście.
Dziubasek lepiej nie czytać w ciąży o chorobach bo od razu na każda zapadasz. Ja tak miałam i co miesiąc latałam na IP, byłam okropną panikarą, aż wstyd bo normalnie trzymam sie z dala od służby zdrowia.
 
Antar - trzeciego lub trzeciej ;-)

Fotelik? My mamy dwa, jeden nie pamiętam jakiej firmy, w makro kupowaliśmy. Bardzo fajnie się sprawdza, jest z dość "sztywnego" plastiku, wysoki z wybudowanymi bokami więc dobrze chroni dziecko. Drugi ma te same zalety + plus regulację pochylenia. Kupiliśmy go przez allegro w sklepie w Grójcu, firma to OKBaby - zależało nam na tym, żeby był odchylany bo jeździliśmy z mniejszym dzieckiem niż wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki chciałabym kupić fotelik rowerowy , ale nie mogę sie zdecydować jaki - może wy macie jakieś doświadczenie w tych sprawach.
ja mam doświadczenie :-) jesteśmy rowerową rodzinką.. oprócz tego sezonu oczywiście, bo ja się na rower niestety chwilowo nie nadaję :-(
jakie masz pytania?

to co mogę napisać od siebie, to trzy lata korzystaliśmy z fotelika dla córki (3-5 lat) , w tym roku wreszcie nauczyła sie sama jeździć :-D teraz chyba będziemy go sprzedawać, bo dla dzidzi na przyszły rok chcemy kupić taki, który ma pochylane oparcie - maluszek będzie jeszcze malutkim maluszkiem i raczej nie usiedzi ;-) jutro zejdę do piwnicy i zobaczę, jaka to firma, to Ci napiszę.. zadowoleni byliśmy bardzo - bardzo łatwy w montażu, bezpieczny, wygodny..
 
Antar - witaj wsrod nas :-)

Dziewczynki chciałabym kupić fotelik rowerowy , ale nie mogę sie zdecydować jaki - może wy macie jakieś doświadczenie w tych sprawach.

Moj m.to choruje na przyczepkę rowerową z chorągiewką ;-) Tylko gdzie byśmy to trzymali?? Chyba przed blokiem :rofl2: albo na wykupionym parkingu :-), bo piwnica zapełniona po samiutkie brzegi.

A serio - to niestety nie wiem co polecic...My użyliśmy pożyczonego fotelika dokładnie 1 raz, bo najstarsze dziecie jakoś z tego wysiadło w trakcie jazdy - mimo przypiecia. No i przez to ... poczekaliśmy z wycieczkami tak ....pare latek


Z przypominaczami o rocznicach super pomysł, moj nie pamieta. Program pewnie sam moglby napisac, ale za leniwy :wściekła/y: A ja sama lubie nk, bo mi przypomina o imieninach czy urodziny znajomych. Reszte waznych dat mam w kalendarzu. I przepisuje je co roku.

Dobre wiesci o J@gódce cieszą :tak::tak::tak: Dzieki Iza :-)
 
reklama
Do góry