reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

czesc Dziewczyny
moze są tu jakies mamy które chodzą na spacery do parku skaryszewskiego, bo nudno i smutno mi tak samej biegac po parku:tak:
 
reklama
Iza, pogoda Was chyba nie rozpieszcza nad morzem....Ale i tak pewnie fajnie spędzacie czas!
Malina, no ja kręcę się w okolicy bo w sobotę wesele mamy i buty muszę dokupić i inne akcesoria. Wczoraj miałam leniwy dzień i tylko kumpela do nas wpadła, a teraz Olaf śpi i jak wstanie to lecimy szukać butów, pogoda idealna na spacery po sklepach :) Ten tydzień mam już nieźle wypełniony, ale w kolejnym mogę podjechać :)
Muszę Wam polecić tą komedią, o której dziewczyny mówiły na spotkaniu, Kobieta na Marcie, mężczyzna na Wenus, zabierzcie swoje połówki na ten film, koniecznie! My wybraliśmy się w sobotę i to poskutkowało przygotowaniem niedzielnego obiadu przez mojego Daniela :)
Ja przygód z komunikacją miejską póki co nie miałam, na szczęście samochodem się poruszamy głownie, za to czasem chciałabym tramwajem podjechać do np. Arkadii ale u mnie tylko 1 na godz. niskopodłogowy jeździ, a do innego mam problem ze wsiadaniem z wózkiem a chętnych do pomocy na przystanku brakuje....
W piątek mam usg! Nie mogę się doczekać :) Brzuszek się zaokrąglił już, o! chyba szybko! Wagowo nie wiem jak stoję....

Love, ja mam w miarę blisko do Skaryszewskiego, możemy czasem się umówić :)

Miłego dnia dziewczynki!
 
Nie było mnie czas jakis bo malowałam pokoje dzieciakow... I pewnie nie nadrobie zaleglosci w czytaniu, ale musze przyznac ze brakowalo mi bb :)

Wczasujacym pogody zycze,a reszcie usmiechu i czego tam potrzeba :)
 
Asia czyżbyś po 3 ciążach :) nadal tęskniła za tym stanem? :)
Patewka! No wreszcie! Bo już się martwiłam :) na szczęście widziałam wczoraj, że na blogu jesteś aktywna więc luz! Pozdrawiam!
 
Ach te emocje z usg :) Brakuje mi ich ;-)

Ja tak na szybko - peperka jakimi smoczkami karmisz Oliego? 0 czy 3+?

Asia my mleko pijemy wieloprzepływowymi, a wode z 3+ pije. I tak mam wrazenie ze pije bardzo szybko bo 150 ml mleka w jakies 7 min zjada. Na poczatku raz czy dwa sie zakrztusil z wieloprzeplywowych, ale za chwile juz zalapal.


Musze przyznac ze nad morzem nie jest wcale taka zla pogoda. oczywiscie sporo chlodniej niz bylo (i niestety za malo cieplych ubran wzielam) ale przynajmniej mozna spokojnie spacerowac. I wcale duzo nie pada, pomimo ze mialo lac kazdego dnia.
 
Ostatnia edycja:
pozdrawiam znad morza :-) jak przyjechaliśmy - był sztorm i morze zabrało całą plażę ;-) ale na drugi dzień już na tej plaży siedzieliśmy!! a po dwóćh dniach itensywnego plażowania i bezchmurnej oraz bezwietrzej pogody dziś złoneczko za chmurkę się schowało i spacerom pogoda sprzyja :-) jak dla mnie jest ekstra! cieszę się, że jednak chciało nam się tak daleko na zachód pojechać, znajomi są nad bałtykiem bliżej Gdańska i mają przerąbane .. dżdży u nich ciągle

do poczytania!!
 
Dziewczyny, może któraś chce, lub zna kogoś kto by chciał kotka?
Bo moja kocica odkąd urodziła się mała nie może jej znieść i wariuje, a teraz to już na wszystkie sposoby okazuje że jej nie zaakceptuje... I dlatego szukam dla niej nowego, DOBREGO domku. Jakby ktoś coś słyszał, to bardzo proszę o unfo
 
Peperka, Iza - no to czekam na zdjecia znad morza :)
Tyle lat juz polskiego nie widziałam, ze az glupio sie przyznawac...

Dziubasku a jak ogolnie samopoczucie ? Z zaokraglonym brzuszkiem na pewno jescze piekniej wygladasz, niz kiedy widzialam cie ostatni raz.

Malina mnie najbardziej wkurza jak taki kierowca autobusu niskopodlogowego podjeżdza na 40 cm od kraweznika. Kółko sie akurat pieknie w ten odstep zagnieżdża... wrrrr
najfajniej to sie jednak metrem jezdzi....

A! zlozylam wczoraj podanie o zlobek. Jestem tylko ....228 na liscie chetnych. HA!!!!! Dzieci przyjma gdzies 50tke..... na szczescie mozna skladac w kilku no to sie jeszcze ywbiore do paru. To nabor na wrzesien przyszlego roku oczywiscie. Bo na ten biezacy - podania rok temu trzeba bylo skladac :-) Piekna polska rzeczywistość ;-)
 
reklama
czesc dziewczyny

Miło było zobaczyc was na spotkaniu.

My wlasnie wrocilismy po tygodniowym pobycie na wsi. Pogoda była rozna udalo nam sie troche odpoczac chociaz tydzien to zdecydowanie za krotko.

Co do nocnikow to my mamy jeden i praktycznie codziennie Wiki kupe robi do nocnika albo toalety. Nocnik jest jednak poreczniejszy bo czesto szybciej go moge na nim posadzic niz niesc do łazienki jak widze ze cos kombinuje.

Dziewczyny nie znacie moze jakiejs opiekunki do dziecka ktora szuka pracy? bo ja od pazdziernika wracam na studia i poszukuje kogos kto zajmie sie malym. Ewentualnie moglby byc jakis prywatny zlobek jezeli wiecie cos o jakims dobrym.

Zazdroszcze wszystkim które sa nad morzem:) Dziubasek co bys powiedziala na jakis spacer w przyszlym tygodniu? Moze jeszcze by sie ktos wybral?
 
Do góry