reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

IzaBK ja przez to w środę jechałam i wracałam WKD-ką bo ona już normalnie jeździ. Nie wiedziałam, że nie wiesz.

peperka szerokich wiatrów.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziubasek - no właśnie!! a ja Cię miałam MT na plecach wiązać uczyć :/

(...)

jeszcze Cię dorwę :)
Cały poprzedni tydzień byłam u rodziców, ten trochę rozwalony, przyszły już zaplanowany praktycznie więc jak Tobie i Jagodzie by pasowała nauka to w kolejnym tygodniu mogłabym podjechać do Was do Pruszkowa, no chyba, że będziecie wolały w stolicy mnie uczyć. Jak coś zapraszam :)

Dziś była taka cudna pogoda, że wzięłam swojego synka na długi spacer do ZOO, powiem Wam, że ZOO o tej porze roku jest chyba najpiękniejsze :) i mało ludzi!
Olaf śmiał się najbardziej z Pani Żyrafy :), poprzednim razem na topie był Goryl :)
Polecam to miejsce na jesienne spacerki!

Peperka - wysokich lotów!

A w ogóle to gdzie resztę wywiało? m.in. pytam się o AsiaKC???
 
Dziubasek! Ja muszę ten Twój brzuszek zobaczyć! Stanowczo! A wczesna jesień to najpiękniejsza pora roku:) Oby nie grymasiła... jak dziś piękna była.. Wyślij mi kochana smskiem o której będziecie w Zoo, oki??
Ja już się za Wami stęskniłam naprawdę, tylko kiedy mam sie spotkać, skoro już dziś i jutro się wdrażam pracowo?? Przyszły tydzień to już koniec wolności.. Nie wiem jak się ogarnąć:zawstydzona/y:
 
Gdyby nie to ze czuje sie paskudnie pewnie do zoo bym sie wybrala...:-( Dziubasku tez jestem brzuszka ciekawa no i Olafka po przerwie :-). Oby przyszly tydzien byl rownie piekny jak obecny to do ZOO sie wybiore - w koncu musze spozytkowac ten roczny bitet :-D

Dziewczyny - mozecie mi na priv wysłąc swoje aktualne nr telefonow ?(J@agoda tez bo jak bylas na Ursynowie to mialam ochote podejsc - mimo przeziebienia i chociaz sie przywitac ;-) ale bez telefonu nijak sie umawiac).
 
Ja też dziś czuję się jakby bardziej połamana, zaraz pójdę z Ignaśkiem na spacer, ale jakoś pokręcę się blisko, no i sama jestem, bo mąż w Karpaczu. Więc po południu Krystiana odbieram.

Patewka ja tam jeszcze będę, bo się próbuję na refundowany kurs przedsiębiorczości dla naukowców dostać. Jak się dostanę to będę regularnie jeździła co tydzień na Kabaty. Tylko to chyba od listopada albo od grudnia, bo teraz nabór jest. Tyle, że nie wiem czy się dostanę.
Bo trzeba biznes plan napisać i na tej podstawie akceptują kandydatów.

A we wtorek będę w okolicach Galerii Mokotów jak mi się Ignaś nie rozłoży, tyle, że późno i bez Ignaśka. Ale jakby ktoś się chciał tylko przywitać to chętnie.
 
ale się tydzień zaczął szaro :-( ale Gaja lubi chyba taką pogodę, bo jak nigdy to Ona dziś obudziła się pierwsza i zaczęła swoje "cio to" przed szóstą :/
oby reszta tygodnia była choć trochę słoneczna !!! miłego dnia
happy0207.gif
 
niestety Iza, podobno przez kolejne dni ma być taka ponura pogoda :( na słoneczko musimy poczekać!
Olaf ma 8 zęba :) Strasznie szybko te zęby mu wychodzą!
Po intensywnym weekandzie moje dziecko spało dziś do 9.20! ale się wyspałam :) o 11 znowu poszedł spać i jeszcze mam trochę czasu dla siebie.
 
dziubasek to nasi chłopcy mają po tyle samo zębów.

Ja w weekend byłam słomianą wdową z czwórką dzieci :-). Dwie nastolatki i moje chłopaki. Było wesoło :-).
Odwiedziliśmy festiwal nauki i zwiedziliśmy ogrody na dachu BUW-u. Pogoda w weekend wymarzona na spacery :-).
A dziś przez ten deszcz nie chciało nam się wstać i mocno spóźniliśmy się do przedszkola.

Ignaś robi tak po 1-2 kroczki, staje samodzielnie i wchodzi na co tylko się da :-).
A po południu odebrałam razem z Krystianem jego kolegę i miałam dwóch przedszkolaków u siebie.
 
Witam ciepło,wpadam do Was z ogromną prośbą... Pilnie poszukuję dobrego okulisty z Piaseczna lub okolic dla mojego niespełna rocznego synka. W Piasecznie mieszkam od niedawna i pojęcia nie mam na temat tutejszych lekarzy. Póki co jesteśmy zapisani na 7-go pazdziernika do Tolka w Lesznowoli,ale może znacie jakiegoś dobrego specjalistę,którego mozecie mi polecić:confused: Odchodzę od zmysłów,bo moje dziecię zaczęlo od jakiego czasu zezować....:-(Albo może nawet nie od jakiegoś czasu,tylko ja jako zakochana w swoim dziecku matka nie dostrzegłam tego wcześniej:-(
Z góry dzięki:-)Pozdrawiam:-)
 
reklama
hej dziewczyny! jakoś ostatnio nie mam czasu na bb, wiec wpadłam tylko na chwilke. Baśka zaczyna chodzić- puszcza się i robi po 1-2 kroczki. Ma 6 zębów, i chyba kolejne w drodze, bo spać nam w nocy nie daje. Ja wróciłam do roboty- na razie na 2 mce,a potem się zobaczy. Z mała siedzi mąż- i sobie lepiej radzi ode mnie:) Do tego zaczynam studia podyplomowe, więc wychodzę do ludzi:) Pozdrawiam serdecznie i jak jakieś wyjście będzie do zoo w weekend, to chętnie się podłączymy
 
Do góry