reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Patewka spoznionie wszystkiego naj:)
Lolkak dla Majki sto lat:)
Sawi moja kolezanka na studiach sciagala mleko co 2h w lazience- przeciez inaczej moga ci peknac:)i zapalenie gotowe! A druga kolezanka miala lepiej bo mieszkala nie daleko i maz jej co 2-3 h malego przynosil i na przerwie wyssysal co trzeba:)

Co do spotkania to ja pewnie szans nie mam bo moj spi ok 13 do ok 16 i ja pracuje:(
Ale za to mam podejrzenie dziewczynki i bede w siodmym niebie jak to prawda, chociaz powoli sie zastanawiam ze dwoch chlopow by sie lepiej chowalo i moze mniej klopotow - hmmmm no nie wiem :) zobaczymy czy sie potwierdzi na polowkowym.
Bartosz juz robi dwie normalne kupy i nie zrezygnowalam z mleka nocnego. Jutro robie badania krwi i zobacze co wyjdzie. Teraz mam zmartwienie takie czy isc na ostatnie szczepienie z Bartkiem czy nie, bo troche zaczelam sie go bac.
 
reklama
Ja teraz moge tylko rano,bo po zmianach w tym miesiacu pracuje popoludniami. Chyba ze ktos chetny na weekend.

Peperka maja trz nie usiedzi chwile spokojnie :-) ale chyba wole miec takie dziecko,bo nie ma czasu na nude;-)

Sawi ja w pracy tez odciagam a zwlaszcza po weekendzie,bo wtedy Maja zysk sie glownie cycem ;-) wiec czesto mi "zbiorniczki" zapelniaja
 
Patewka spoznionie wszystkiego naj:)
Lolkak dla Majki sto lat:)
Sawi moja kolezanka na studiach sciagala mleko co 2h w lazience- przeciez inaczej moga ci peknac:)i zapalenie gotowe! A druga kolezanka miala lepiej bo mieszkala nie daleko i maz jej co 2-3 h malego przynosil i na przerwie wyssysal co trzeba:)

Co do spotkania to ja pewnie szans nie mam bo moj spi ok 13 do ok 16 i ja pracuje:(
Ale za to mam podejrzenie dziewczynki i bede w siodmym niebie jak to prawda, chociaz powoli sie zastanawiam ze dwoch chlopow by sie lepiej chowalo i moze mniej klopotow - hmmmm no nie wiem :) zobaczymy czy sie potwierdzi na polowkowym.
Bartosz juz robi dwie normalne kupy i nie zrezygnowalam z mleka nocnego. Jutro robie badania krwi i zobacze co wyjdzie. Teraz mam zmartwienie takie czy isc na ostatnie szczepienie z Bartkiem czy nie, bo troche zaczelam sie go bac.
chyba też będę odciagać w kibelku do kubeczka (ręcznie) bo w aucie to będzie za zimno,a pozatym szybciej będzie ręcznie
 
Hej

My nadal w Niemczech, ale na weekend jedziemy do Polski.. wiecie samochod teraz mamy na gaz to mozna czesto i duzo jezdzic :-) :-) Zachaczymy o Warszawe i o regaty na Mazurach.


IZA wow... no to ladnie !! gratulacje..nromalnie bedziesz najlepsza w tym temacie!! Super!!

PEPERKA uwierz mi wydaje Ci sie :-) Ja pamietam jak z Karola zawsze Ci zazdroscilysmy,ze Oliwier jest taki grzeczny, spokojny.. i jak miał roczek tez taki byl!!! Nie wiem jak jest teraz, ale dziecko ma swoje fazy... twojej koelzanki dziecko tez bedzie mialo ta faze... do 2 lat to chyba najgorzej jest... pozniej jzu z groki. Trzymaj sie!!!

MARIA szczerze, to ja bym poczekala na diagnoze i wstrzymala sie ze szczepieniami... przeciez nic sie nie stanie jak pozniej zaszczepisz...
ja bardzo lubie artykuly na tym portalu, bo dosc sensownie i madrze pisza.. i ostatnio natrafilam na ten artykul - moze Ci sie przyda
Co wpływa na powstawanie alergii? » alergia | ekologiczne rodzicielstwo

AS na temat HPV to ja moge sie duzo wypowiedziec, bo ten wirus niestety mieszka we mnie od kilku lat... i walczylam ze stanem przed rakowym...
 
reklama
Witam sara mama i wszystkie dziewczyny :biggrin2:

My ze spotkaniem odpadamy w tym tygodniu bo mamy już plany, ale w następnym chętnie! Wolę przedpołudnia, ale w razie czego się dostosuję ;)

Patewka 100 lat!
Iza, gratulacje :) niezła babka z Ciebie i wierzę, że to domena bliźniaków ;))))

Ja dziś na spacerze odwiedziłam panią Dyrektor w ogrodzie jordanowskim, 2 minutki ode mnie i w związku z tym, że koło nas nie ma żadnego klubu malucha wyszłam z inicjatywą zorganizowania czegoś takiego u nas. Jest fajny, nowoczeny budynek, a 2 latki jesienią i zimą nie mają co robić w okolicy. Mój pomysł spotkał się z dużym entuzjazmem i będziemy się spotykać 2 razy w tygodniu od 10 do 12 :) Startujemy w ten czwartek! Super! bardzo się cieszę, ze Olaf zyska nowych kolegów i koleżanki i będzie uczył się bawić, taki trening przed przedszkolem a i Filip zyska na tym bo bardzo boi się nowych osób...
 
Do góry