reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
ISUNIA dołączam sie i też bardzo mocno trzymam kciuki, no i dla Ciebie słonik na szczeście.
vday_elephant.gif
A co do bajek to macie fajnie, dzieciaczki juz duze i moga ogladac same. Alex niestety oglada ale tylko ze mna albo z Mariuszem, najbardziej lubi PEPPA PIG!!! a mnie ta bajeczka juz dobija, mam tylko nadzieje ze mi dziecko chrumkac nie zacznie. :-D:-D
 
Witam dziewczyny ja znowu o póznej porze:-)
Isunia ale córcia musiała być zmęczona tak szybko padła,Dominik też w sumie dzis padł szybciej tez mogło być gdzies po 20.00.Ja też naprzywoziłam bajek polskich,rano ogląda na szkockiej telewizji bajki.A z językiem angielskim to idzie mu po troszku wczesniej chodziłam z nim do playgroup był z dziecmi w jego wieku,teraz od 6 stycznia pójdzie do przedszkola,myslę ze szybko złapie język.Teraz to jest tylko "bye bye" ,"hello","see you later","mumy","daddy""sorry".Także jakies zaczątki angielskiego są,dużo powtarza,szczególnie piosenki jakies jak lecą.Czasami to mi się wydaje jakby rozumiał jak ktos go zaczepi i cos mu tam mówią:-D
Pozdrowionka i buziaki;-)
 
Witam wszystkie Szkotki!:-p
Mój ukochany jest w Glasgow a planuje się przenieść do Edynburga. Są tu jakieś dziewczyny?
Ja chcę do niego pojechać w grudniu lub styczniu z dwójką dzieci, z czego młodze ma dopiero 3 tygodnie...hehehe
Pozdrawiam
 
Acha i przy okazji
Jak jest w Szkocji z przedszkolem? Jak pojade to chcę ta starszą moją pociechę zapisać, tylko kompletnie nie wiem ile to kosztuje i kiedy są zapisy. O język się raczej nie martwię, dzieciaki szybko łapią. A w ogóle to się zastanawiam nad rzuceniem szkoły i skończeniem tego w Szkocji. Nie wiecie czy są jakieś szkoły policealne lub kursy fryzjerstwa? i jakieś polskie salony? z góry dzięki
 
To super ze Twoja córeczka sobie tak dobrze radzi i jest dzilena,chce zostawać sama i nie masz z tym problemu.Mój Dominik też lubi chodzić do dzieci i chętnie zostaje.Myslę że takie maluszki jak nasze może będą miały łatwo póżniej w szkole z językiem,szybciej załapią;-)(o ile tu będzie chodził mój też;-)).Isunia jak twoja mała zasypia sama czy z wami,ja jestem teraz na etapie żeby mały sam chodził spać już trzy dni nauki i jak narazie ok,trochę popłacze ale szybciutko zasnie:-DPozdrowionka dla Was i buziaczki:-).Miłego popołudnia.
P.S.
Jak tam twoje malutkie marzenie spełniło się?:-D
 
reklama
Wielkie dzięki Isunia:tak:
Czyli mogę ją spokojnie zapisać do Playgroup na razie. Dobrze zrozumiałam? I to jest płatne. A dużo? A później od czerwca mogłaby się przenieść do bezpłatnego przedszkola przy szkole. Fajnie że Edynburg jest piękny. Mój D. mówił ze tam jest trochę lepiej z akcentem niż w Glasgow. Zobaczymy, może uda nam się przenieśc i w grudniu przed wyjazdem wziąść ślub cywilny. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny
 
Do góry