reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Isunia, Justyna Dzięki wielkie
D. mówi, że przyjadę w styczniu lub lutym do niego na stałe. Ale mnie tu trzyma szkoła. Właśnie napisałam podanie o urlop dziekański, nie wiem co oni na to. Po drugie znajomi i rodzina....Niby zawsze chciałam zwiedzić świat ale dzieci bez dziadków się będą musiały obyć a my bez wsparcia i pomocy. A jak wy sobie radzicie?
Mam na myśli organizowanie opieki dla dzieci, wypady z facetem sam na sam, i ogólnie z językiem w przychodni, urzędach. Ciekawi mnie to strasznie czy oni honorują nasze szczepienia dla dzieci, czy trzeba będzie jakieśc dodatkowe u nich robić
 
reklama
Isunia Moja Van niestety MUSI sama chodzić po schodach bo ja z małym na ręku i tobołami nie daje rady jeszcze jej trzymać.
Zresztą tak walczyła o samodzielnośc to niech ją sobie ma. Nie obędzie się przy tym bez histerii. zaczęła mi sikać w majtki na spacerach, a w domu jakoś nie zdąża pod samym kiblem. Chyba jednak jest to reakcja na pojawiene sie braciszka
 
Hej kobietki co tak cichutko, was tez chorobsko dorwało ??? Tutaj wszyscy dookola chorzy czekam az nas zlapie.
Co tam u Was?? Jak samopoczucia bo ja mam juz nerwowke przed przeprowadzka hihihi !!!
 
hello!
coś tu cichutko się zrobiło..To pewnie przez tą zmianę czasu na zimowy i mamy krótszy dzień o godzinę, a pewnie akurat"ta"godzina poswięcona była forum:-D
Moja malutka w dwa dni zrobiła ogromne postepy. Łapie wszystkie zabawki, przekłada je z rączki do rączki, i powoli udaje jej sie przewracać na brzuszek:-)Tylko nóżki gdzieś w tyle zawsze zostają;-):-D Mała jest już duża(kawał ciałka w porównaniu z tym co było wcześniej) i w związku z tym łatwiej się nam już w cos bawić i w ogóle robic różne wygibasy;-) Najbardziej podoba jej sie "samolot" jak leci do lustra i może sama siebie obserwować. W ogóle bardzo lubi oglądać wszystko w lustrze.
Co raz częściej myślę o Szkocji,ale wiem,że najpierw muszę zaliczyć IV rok studiów(właśnie go zaczełam) i wtedy ze spokojem mogę powoli na obczyźnie magisterkę pisać.Mam nadzieję,że są tam jakieś biblioteki, gdzie można PolSkĄ literaturą znaleźć?!?!
No i faktycznie ciekawe jak to jest przeprowadzać się tak daleko?!Justynko, napisz jak poszło i czy były jakies problemy..
Nas na szczęście choróbska nie dopadają. Profilaktycznie popijam herbatkę z lipy na zmianę z majerankową(z cukrem całkiem, całkiem;-))
Pozdrawiamy i czekamy z niecierpliowścia na spotkania w Szkocji;-):-)!!!
 
Witam wszystkie Szkotki!:-p
Mój ukochany jest w Glasgow a planuje się przenieść do Edynburga. Są tu jakieś dziewczyny?
Ja chcę do niego pojechać w grudniu lub styczniu z dwójką dzieci, z czego młodze ma dopiero 3 tygodnie...hehehe
Pozdrawiam

moi przyjaciele sa wlasnie w edynburgu
i chyba niedlugo do nich dolaczymy (ale poki co to plany)
przyjaciolka jest w 8 tyg ciazy i czuje sie troszke tam teraz zagubiona narzeka na podejscie lekarzy
dziewczyny mozecie cos napisac o ciazy tzn prowadzeniu gdzie najlepij sie udac na np badania jakies pomoce finansowe ubezpieczenia dodatkow co i jak z porodem itd bede wdzieczna
 
Kasiula23 Nie wiem jak to jest z prowadzeniem ciążyw UK bo ja jstem jeszcze w Szczecinie. Na dzień dzisiejszy jadędo D. gdzieś w styczniu, lutym jak już będę miała paszport dla małego,a do tego on musi przyjechać i złożyć swój podpis......eh:confused2:te nasze urzędy. Była jeszcze opcja taka że on pojedzie do ambasady w Edynburgu i tam spisze oświadczenie że wyraża zgodę na paszport dziecka, mi to wyśle, ale zanim to dojdzie to on sam już będzie w Polsce
 
witam dziewczyny:-):-):-)
dopiero dzis zauwazylam ze na BB jest taki watek:tak:
ja jeszcze coprawda w PL ale juz podczytuje watki:-):-):-)
Pisze z nicku mojego meza bo za pewna dyskusje w slusznej sprawie zasluzylam sie na bana na miesiac:zawstydzona/y:
mam na imie basia i jestem mama 3 dzieci pod koniec stycznia mamy zamiar z mezem przeniesc sie do Szkocji.
Pozdrawiam
 
Wiatam MążzQo!
Im nas więcej tym lepiej;-)! Jak sama zapewne zauważyłaś niektóre z nas też dopiero będą atakowały Szkocję także wszystko przed nami;-) A w jakim wieku są Twoje dzieci? i skąd jesteś/znaczy się z jakiego miasta?

Dziewczyny! piszcie co u Was!
/Jakoś ucichł ten wątek:-(!/
 
reklama
Do góry