reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Mieszkamy narazie w Kłodzku a niedlugo planujemy Glasgow ,dzieci 15 ,13 -dziewczyny i synus 2,5 roku
Juz sie nie mozemy doczekac przeprowadzki:-):-):-)ale zleci szybko:-D
 
reklama
Witam Was dzieczyny i widzę że przybywa nas coraz więcej ,to super.Dawno mnie tu niebyło,miałam gosci,tesciów.Także zawsze bylismy gdzies w trasie i nie miałam czasu żeby tu wpascć,chcielismy im pokazać kawałek Szkocji.Oczywiscie byli zachwyceni,bardzo im się podobało. U nas oczywiscie też zimno i wietrznie,czsami to nawet nie chce się z domu wychodzić.Ciekawe jaka będzie w tym roku zima w Polsce, czy bardzo mrożna,bo wybieram się na urlop do Polski w gdrudniu.Ja tak samo jak Ty isunia będe tutaj trzecią zimę brrrrr.Teraz może będe częsciej tu zaglądać:tak:.
Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko w te chłodne i wietrzne dni:-):-):-)
 
piszcie dziewczyny duzo bo my ktore dopiero wybieramy sie do Szkocji chcialybysmy sie jak najwiecej dowiedziec:-):-):-)
pozdrawiam i zycze slodkich snow
 
reklama
readyfortheweekend.gif
Czesc kobietki !!! Brrr zima nadciąga. Kurcze wiem że w Szkocji troszke inny klimacik niż w Lodnku ale na pewno nie ma takich osrtych zim jak w Polsce i to mnie najbardziej pociesza hihihi, zreszta czego to POLAK nie przetrzyma, twardy naród z nas to damt rade :-D:tak:.
U mnie oczywiscie przygotowania w toku, niestety mase rzeczy musimy zostawic bo stwierdzielismy ze wiecej zaplacimy za transport niz to wszystko warte.
Bede Was informaować jak postępy.

ISUNIA ty sie nic nie martw mnie też jakiś dołek złapał a na dodatek już sie denerwuje przeprowadzka, dziwie sie ze chlop ze mna wytrzymuje haha :sorry2::-D

NARASKI I BUZIACZKI do ...
 
Do góry