Hej Justaa ja odtawilam od piersi moja mala jak miala 7miesiacy i tez na poczatku nie chciala jesc z butelki . Probowalam roznych butelek i roznych mlek modifikowanych. Wreszcie po kilku dniach zaczela pic z butelki tomme tippe. Przytulalam ja do piersi i tak podowalam az wreszcie sie przyzwyczaila. Zycze wytrwalosci... pozdrawiam
My się mamy przeprowadzać do końca marca, a nie teraz, bo ja wymyśliłam sobie, że przeprowadzka z dzieckiem na ręku nie może być taka straszna... A mój Yeti w to uwierzył, jakby nie wiedział, że w ciąży jestem i głupoty mogę gadać...
I takim oto sposobem najpierw moje dziecko przyjdzie na ten piękny świat, a dopiero potem się wyprowadzimy... No czyż nie jestem inteligentna nad wyraz...? Azorek, przy tym to nawet jechanie do Ciebie w odwrotnym kierunku przez 3/4 miasta po prostu wymięka ;-)
;-)
masakra normalnie.potrafie ja jakos przetrzymac w tych gaciach ale to i tak nic nie daje ...plus jest taki ze w pampku juz by miala odpazona doopinke a tu poopka super
sa dzieci ktore poprostu po odstawieniu (.)(.) nie chca juz pic zadnego innego mleka. moze poprostu je nie podawaj..przed snem jakas kaszka na kolacje(tu mozna te na mleku zrobic jak sie uprzesz;-)) i tyle.rano tez np jajco z parowka czy tosta zrobic i tyle

ale ciezko bylo ja odstawic),po odstawieniu niechciala przez jakis czas pic zadnego mleka to dawalam jej jak najwiecej nabialu(jogurty itp.);ale potem jej sie odmienilo i zaczela pic mleko.:-)
upokarzajace.....
![SI850225 [800x600].jpg SI850225 [800x600].jpg](https://fx1.bbstatic.pl/attachments/159/159524-d2d4e3124999e647efee1d3ddc075266.jpg?hash=0tTjEkmZ5k)