hej no wreszcie Was troszkę nadrobiłam. Widzę nową mamusie- Witaj yas09:-). Jak ja nienawidzę nocek. Idę tylko dwa dni a cały tydzień chodzę do tyłu.
Kinga mam nadzieję, że uda Ci się odzyskać tą kaucję. IsabellL jeśli chodzi o mnie mi pasują także weekendy więc jak będziesz miała chęć to zapraszam do nas na kawkę.
Chciałabym pomóc tym mamom, które mają problem z kąpielami i myciem włosów, ale nie wiem jak. Moi chłopcy odkąd się urodzili uwielbiali się kąpać, z myciem głowy też nie było problemów. Więc życzę powodzenia.

Kinga mam nadzieję, że uda Ci się odzyskać tą kaucję. IsabellL jeśli chodzi o mnie mi pasują także weekendy więc jak będziesz miała chęć to zapraszam do nas na kawkę.
Chciałabym pomóc tym mamom, które mają problem z kąpielami i myciem włosów, ale nie wiem jak. Moi chłopcy odkąd się urodzili uwielbiali się kąpać, z myciem głowy też nie było problemów. Więc życzę powodzenia.

Ostatnia edycja:
(dobrze ze nie dzieciakom),ktory trzymal sie jedynie na czterej malenkich gwozdziach
;wyszedl nam grzyb(astmatyczne dzieci nie powinni przebywac w takim domu) na sciane przez zle zalozona rynne(woda sciekala Nam na sciane),to tez nasza wina,bo nie wietrzymy
od rana szukam wszedzie gdzie moge i lipa!! jestem pewna ze zabralam go z pl ale chyba sie pomylilam
ale pan przemily i w 5 min znalazl i nam podal
ja zaraz uciekam do urzedu pracy a pozniej jeszcze cosik mam w planach wiec w domku bede pewnie po 21 znowu
kupilam cala mase roznych kubeczkow od wyboru do koloru a ona nie i koniec