vampiria
Fanka BB :)
Wreszcie udało mi się uwiecznić postępy mojej małej na zdjęciach 
. Efekty na dole :-)
Magdziarz, pamiętam pod koniec ciąży to już nie wiedziałam jak się położyć, żeby mi było wygodnie ;-), trzymaj się, jeszcze tylko trochę- końcówka najgorsza, a potem już będziesz miała swoją dzidkę przy sobie
. Doveinred, tobie też życzę wytrwałości. Kiedy się wybieracie z powrotem do Polski?
Emilia, dzięki za znalezienie adresu po raz kolejny :-)
Azorek, na miejscu tej babki to bym tam padła- nie dość, że ją okradli, to jeszcze trzeba za to płacić
Normalnie, gdyby to nie było takie żenujące, to zaczęłabym się śmiać . Polska to kraj absurdów. Dlatego ja się tam nie wybieram, tylko na urlopy jeżdżę. Szkoda mi wprawdzie trochę studiów rzuconych w połowie- a jeszcze bardziej szkoda ich mojej mamie- ale trudno. Coś za coś

. Efekty na dole :-)Magdziarz, pamiętam pod koniec ciąży to już nie wiedziałam jak się położyć, żeby mi było wygodnie ;-), trzymaj się, jeszcze tylko trochę- końcówka najgorsza, a potem już będziesz miała swoją dzidkę przy sobie
. Doveinred, tobie też życzę wytrwałości. Kiedy się wybieracie z powrotem do Polski?Emilia, dzięki za znalezienie adresu po raz kolejny :-)
Azorek, na miejscu tej babki to bym tam padła- nie dość, że ją okradli, to jeszcze trzeba za to płacić

Normalnie, gdyby to nie było takie żenujące, to zaczęłabym się śmiać . Polska to kraj absurdów. Dlatego ja się tam nie wybieram, tylko na urlopy jeżdżę. Szkoda mi wprawdzie trochę studiów rzuconych w połowie- a jeszcze bardziej szkoda ich mojej mamie- ale trudno. Coś za cośZałączniki
Ostatnia edycja:
Ale skoro azorek wywróżyła mi syna, to nic, jeno się cieszyć
oczy mnie jakos dziwnie zaczynaja szczypa niewiem co sie dzieje. mam jeszcze ta karte z nhsu ale niewiem czy na nia dostane jakies znizki
ja tezmieszkam na gorge io tej pory wydawalo mi sie ze niema tu zadnych mam ale poszlam na play grupe kolo nas a tu mile zaskoczenie pelno nas tam i tak teraz kawkujemy i spacerujemy sobie razem smiesznie to wyglada jak nas tak z 6 po chodniku idzie a to wszystko dzieki emilce:-) to ona mi polecila grupe tylko tak sie zgadalysmy ze ja poszlam gorgie a wy wszystkie na lif hi hi