• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy ze Szkocji

azorek no chyba ze, tak to mozna miec dokumety. Kurcze to kobita poprostu mega pecha miala.
No a ty to nie wiem o ktorej pojdziesz spac skoro Amelka sie tak pozno obudzila- fiu fiu....

A ja zamiast dzis odpoczac to znow Barnim stwierdzil ze fajnie jest nie spac po poludniu a co z tym idzie zero odpoczynku dla mnie.... zmachana dzis jestem.... moze nie spiaca ale jakos konam. Mestwin sie wierci i kreci i probuje zrobic mi dziure w brzuchu.
 
reklama
Czesc dziewczyny,
czujecie juz wiosne?P)ja poczulam rano,szkoda ze musialam do pracy isc bo chetniej na spacerek bym sie wybrala:)
Doveinredja nie mam lozeczka turystycznego:(wiec to chyba ktos inny Ci proponowal.
 
Azorek ja mysle ze z nimi to jest tak ze co bys nie zrobila i nie przyniosla to i tak sie nie dogadasz,masz zaplacic i tyle,parodia:crazy:
No Piotrek grzecznie zasnal to mam chwile,kurcze ja sobie nie wyobrazam zeby szalal do nie wiadomo ktorej godziny chyba bym na pysk padla:-D
Emila ale blondzia jestes widze troche na zdjeciu i fajnie:tak: ja tez bym musiala sie wybrac bo wstyd na ulicy sie pokazac takie mam odrosty:zawstydzona/y:
 
Witam dziewczynki ja teraz matka pracujaca jestem i to na pelny etat wiec nie mam szans za wami nadazyc chyba ze wieczorami jak nie padne wczesniej
Azorek historia straszna i obrazuje nasz kraj rodzimy nic nie załatwisz dopóki najpierw nie zapłacisz ZŁODZIEJE jedni ją napadli i okradli a drudzy kradną w imę prawa parodia jakaś
Witam nowe mamusie ja również z okolic Lithu na Easter mieszkam
Emila włosy super jak mnie jutro odwiedzisz to zobaczę na żywo
Doveinred już niedługo i będziesz miała dwóch chłopców do pilnowania
 
mam blisko pelno okulistow na calej ulicy wiec moze w tym tygodniu juz rusze na badanie:-) ja jestem dzis dumna z mojej niuni pirwszy raz od dawien dawna zasnela sama w lozeczku bez mojego siedzenia przy niej, to naprawde byly zeby tak mocno ja musialo bolec bo juz nie pamietam kiedy tak sama zasnela;-) ja sie tez zaraz klade bo cos zmeczona jestem. dobranoc wszystkim;-)
 
azorek ja mieszkam na gracemount drive - niedaleko scotmida. Do gilmerton road mam moze z 15 minut na pieszo wiec jak sie ladnie zrobi to moze zbierzemy ekipe i przejdziemy sie nad ta rzeczke co tu plynie. Szlam tamta droga i naprawde ladnie to wyglada tylko czekam na ladniejsza pogode.
 
Witam dziewczyny:) ale mialam dzisiaj fajny dzionek. Najpierw udalam sie na pioseneczki do biblioteki:) dzieki Isabell za towarzystwo a po poludniu wyskoczylysmy z bzyczkiem naszymi partnerami i dzieciaczkami do Time Capsule. Dzieciaczki mialy radoche. Moja mala musiala sie najpierw oswoic (pierwszy wypad na basen) ale i tak mysle ze zniosla to dobrze. Na koniec nawet dala sobie umyc wloski co mnie bardzo zaskoczylo. Marlenka85 ja mieszkam kolo Monkland hospital a ty??
 
justaa, to fajnie masz, basen bliziutko i plac zabaw :-) A Azorek może do ciebie podjechać 18tką. Mieszkałam kiedyś na Liberton. A na Oxgangs zdarzyło mi się pracować, w tamtejszej podstawówce. I tej szkole specjalnej....
W sumie to lubiłam tą okolicę. A jakieś pół godziny drogi od siebie- no dobra- ze 40 min piechotą masz stadninę koni- nie wiem, czy się orientujesz, gdzie

Moja już zasnęła i myślę, że już pośpi do rana. Ja piję sobie redbulla- nie wiem po co, skoro zaraz idę spać- i tak was sobie czytam. Aż trudno nadgonić :-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry