gwiazdeczka27
Fanka BB :)
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh bezsennosc ciazowa to juz chyba stres a to fajnie juz 3 takk???? tak staramy sie
ide wlasnie zaprowadzic alan do przedszkola zaraz troche luzu bede miec
jak robicie te suwaczki?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

I tak jak Ci mowilam, bedzie chlopak zobaczysz:-)
Doveinred, ale Ty dalej czekasz, tak? Nie rodzisz jeszcze? Właśnie, jak tam u Ciebie ze skurczami...?? Mi zostało 18 dni i juz zaczynam świrować, a Ty masz przeciez jeszcze mniej do cc i jakaś taka spokojniutka jesteś![]()
ciaza to 3 cia ;-)A no pierwsza...U Doveinred druga-a raczej drugi
ale dzidzia droga bedzie 

