Witam i pozdrawiam nowe i "stare"mamuśki
Azorek 84 wspolczuje, mialas niezla robote! to teraz winkuj sobie,nalezy Ci sie
Misialula wlasnie slyszalam o tych cwiczeniach, chyba warto sprobowac...od jutra zaczne
Cieplo sie robi i trzeba bedzie ubrac sie w cos lzejszego a tu taka oponka,oj i ja sie zapuscilam


Ostatnia edycja:


no nigdy nie lepila balwanka- ze sie tak wyraze -z wlasnej kupki
do tego niestrawione resztki jagodek byly i dywan mam jagodowy zamiast bezowy
musialam wietrzyc pol dnia

