Całkowicie się z tobą zgadzam Yas09. Moi chłopcy urodzili się dużo przed czasem i mamy całą masę wizyt szpitalnych, kontroli itd i jak ja mam to wszystko pamiętać. Pierwsze dwa miesiące po wyjściu ze szpitala to w tyg mieliśmy kilka wizyt w szpitalu u specjalistów. Czasem mnie pytają gdzieś czy chłopcy mieli robione to czy tamto jak się urodzili to nie jestem pewna a potem czuję się jak kretynka. Ale uwierzcie mi naprawdę mamy tego dużo.