• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy ze Szkocji

Dziewczyny, ja nie chcę przyspieszyć porodu tą herbatą :sorry: Od znachora polskiego słyszałam, w internecie magicznym wyczytałam i od niektórych mam też zasłyszałam, że takowa herbata-i w ogóle jakieś wywary z malin tudzież ich liści-przygotowuje ciało kobiety do porodu i w jakiś tam sposób go ułatwia poprzez rozluźnienie mięśni , szyjki macicy. Czy jakoś tak ;-)

"To metoda, którą często zalecają lekarze i położne, bo herbatka z liści malin dobrze przygotowuje szyjkę macicy do porodu. Sprawia też, że skurcze są skuteczniejsze, a sama akcja porodowa przebiega szybciej. Wywar dobrze wpływa także na ilość i jakość pokarmu." :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry a ja sie przywitam ! Znalazłam was przechodząc z Emto , Polkadot itp Mam nadzieje że mnie przyjmiecie plisss :) Mam córe 2.10 miesiecy w maju urodzinki:) Mieszkamy w Livingston od 5 lat i ciągle na wynajmowanym niestety..... Pozdrawiam was serdecznie :)
 
Dziewczyny, ja nie chcę przyspieszyć porodu tą herbatą :sorry: Od znachora polskiego słyszałam, w internecie magicznym wyczytałam i od niektórych mam też zasłyszałam, że takowa herbata-i w ogóle jakieś wywary z malin tudzież ich liści-przygotowuje ciało kobiety do porodu i w jakiś tam sposób go ułatwia poprzez rozluźnienie mięśni , szyjki macicy. Czy jakoś tak ;-)

"To metoda, którą często zalecają lekarze i położne, bo herbatka z liści malin dobrze przygotowuje szyjkę macicy do porodu. Sprawia też, że skurcze są skuteczniejsze, a sama akcja porodowa przebiega szybciej. Wywar dobrze wpływa także na ilość i jakość pokarmu." :)

Madziarz je tez bylam ty zainteresowana:)tyle, ze nie zdazylam:)

Witam nowa mamuske:)
 
Dzień dobry a ja sie przywitam ! Znalazłam was przechodząc z Emto , Polkadot itp Mam nadzieje że mnie przyjmiecie plisss :) Mam córe 2.10 miesiecy w maju urodzinki:) Mieszkamy w Livingston od 5 lat i ciągle na wynajmowanym niestety..... Pozdrawiam was serdecznie :)

Mamy tez malenstwo z maja-Wiktoria Asiek urodzila sie 1 maja:)
 
Gizel, ahoj :-) tu jest fajnie, dobrze trafiłaś :tak:
Agnieszka, serdeczne pokłony wdzięczności za linka :-D Jak to się człowiek, swoją drogą, rozleniwić potrafi-dawniej internetów nie było, komórek nie było, jak kobietka coś chciała to ruszała 4 literki, a teraz na forum napiszę, to zaraz mam linki :laugh2: ale wytłumaczenie mam-w końcu to ciąża, tak? Mogę sobie na lenistwo pozwolić :tak:
Emilia a co, Twoje dziecię przed czasem się narodziło?
 
dzien dobry z rana :) a wy juz z rana gadacie :):) i widze że wiekszość dziewczyn z Ediego jest too niedalekooo Co porabiacie w wekend macie jakieś plany wycieczkowe ? Ja chciałam na plaże ale dziś jakoś pochmurnoo ehhhhh
a co do porodu ja urodziałm tydzien wczesniej miałam termin na 4 czerwca a 28 zaczełam rodzic .
 
reklama
Doty moja mała często kaszle jak idzie spac a w ciągu dnia nic, teraz ostatnio rano wstaje mi taka niewyrazna i leci jej z nosa a w ciągu dnia nic. Wczoraj tak miałam i dzisiaj znowu też. Mi w przyszłym tyg pasuje wtorek i piątek.
Anitha a gdzie dokładnie te buty kupujesz?
Gizel widzę, że dobrze zrobiłam podając linka na polkadot, dobrze że się przydało, witaj
Emilia a ty do kiedy masz gosci? Kiedy mogę liczyc na odwiedziny? Ja od 7 marca mam wolne czwartki i piątki więc może te dni wam podpasują
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry