Justaaa co racja to racja. Jak moi zaczęli chodzić to też kupowałam buciki w Polsce bo tu też nie znalazłam takich z twardym zapiętkiem. W Polsce kupowałam buciki z BARTKA lub GEOEX bardzo fajne oddychające buciki. Polecam. Natomiast teraz jak już są starsi to kupiłam po domu kapciochy w nexcie. A tak na co dzień adidaski.
wielki czop sluzowy. Dlugosci palca wskazujacego z mala domieszka krwi. 
Jak rany... Molestuj, molestuj, a nóż/widelec szybciej pójdzie ;-) Mój to ma lęki, że dziecko uszkodzi
eh... 