Gizel Witam
Isabell Ten kaszel nocny to moze od zabkowania. Moze slina jej splywa po gardzielku i nie nadaza polykac... sama niewiem.. Czytalam juz tyle o tym ze nawet sie zastanawialam czy Nikola ma robaki albo glisde ludzka ale kaszel ustepuje na chwile a pozniej wraca. A jesli chodzi o buciki z Clarka to sa nawet w tym obuwniczym kolo matalana w Coatbridge. Ja tam przewaznie kupuje buciki albo w sklepie sportowym.
Isabell Ten kaszel nocny to moze od zabkowania. Moze slina jej splywa po gardzielku i nie nadaza polykac... sama niewiem.. Czytalam juz tyle o tym ze nawet sie zastanawialam czy Nikola ma robaki albo glisde ludzka ale kaszel ustepuje na chwile a pozniej wraca. A jesli chodzi o buciki z Clarka to sa nawet w tym obuwniczym kolo matalana w Coatbridge. Ja tam przewaznie kupuje buciki albo w sklepie sportowym.
. Cieszę się, że Asia już lepiej się czuje.
To się trochę poirytowali jak im powiedziałam, że pomykając po mieście nawet kurtki nie zapinam bo mi ciepło
Trzymam kciuki u dłoni i stóp, co by wszystko dobrze poszło :-) Zdawaj relacje na bieżąco, a na porodówce zleć to Grzesiowi :-) co byśmy były na bieżąco
I poszedł dalej spać w oczekiwaniu na żarełko
ale może jutro nie będę miała skurczy ;-)